Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej popularnych i szanowanych aktorek polskiego kina.

Grażyna Szapołowska podbiła polską scenę

Grażyna Szapołowska od wielu lat występuje nie tylko na ekranach telewizorów w popularnych serialach polskich czy w dużych produkcjach filmowych, ale przede wszystkim jej aktorskie umiejętności widzowie mogą podziwiać na deskach teatru, z którym kobieta związana jest już bardzo długo!

Kobieta najbardziej znana jest dzięki wcieleniu się w rolę Telimeny w filmie „Pan Tadeusz”, ekranizacji powieści Adama Mickiewicza, którą każdy zna. Za tę rolę Grażyna Szapołowska otrzymała nagrodę Orła.

Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com
Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com
Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com

Jeśli chodzi o nowsze filmy, kobieta zagrała między innymi w „1920. Bitwa Warszawska”, „Pokaż kotku, co masz w środku” czy „Karol. Człowiek, który został papieżem”.

Za swoje wybitne osiągnięcia aktorskie Grażyna Szapołowska otrzymała – w pełni zasłużone – siedemnaście ważnych nagród i wyróżnień.

Jak wyglądała Grażyna Szapołowska w młodości?

W ostatnim czasie Grażyna Szapołowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodzieńczych lat. Fani nie mogli jej poznać. Miała krótkie rude włosy i bardzo delikatny makijaż. Podoba Wam się w takim wydaniu?

Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com
Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com
Grażyna Szapołowska. Źródło: instagram.com

Grażyna Szapołowska urodziła się 19 września 1953 roku, zatem niedawno świętowała swoje 67. urodziny. Choć może się wydawać, że czas dla pani Grażyny się zatrzymał kilka lat temu. Kobieta wciąż wygląda zachwycająco.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO