Plotek podaje, że atmosfera między dwiema jurorkami wczorajszego sobotniego odcinka "The Voice of Poland" bywała momentami napięta z powodu dwóch uczestniczek - Mai i Gosi, które zaprezentowały swój wokalny talent w bardzo odmiennych stylach. Ci, którzy oglądali wczorajszy odcinek wiedzą, jaka jest prawda.

Nie znały wcześniej piosenki, którą prezentowały

Zarówno Maja, Gosia i inni uczestnicy talent show "The Voice of Poland" dotarli do etapu bitwy na głosy nie bez powodu. Ich warsztat i talent wokalny sprawiły, że jurorzy zapragnęli prowadzić ich przez program. Jurorki programu Urszula Dudziak i Edyta Górniak, to niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Każda z nich ma własny, niepowtarzalny styl, klasę i nieprzeciętny talent. Nie sposób im odmówić także urody, oraz wspaniałego podejścia do przekazywania swojej wiedzy i umiejętności wokalnych młodszym pokoleniom.

Uczestniczki Maja i Gosia, choć także prezentują odmienne style wokalne i muzyczne, zrobiły ogromne wrażenie na publiczności i wszystkich jurorach podczas sobotniej bitwy na głosy. Sporym utrudnieniem dla nich był wybór utworu, który miały zaprezentować. Nie znały wcześniej piosenki "Zanim zrozumiesz" zespołu Varius Manks, więc nie miały zbyt wiele czasu na wyczucie klimatu i przekazu, jaki kryje się w utworze. Zauważyła to Edyta Górniak, dla której istotą perfekcyjnego wykonania cudzego utworu jest zrozumienie jego treści i przekazu. Podopiecznym Urszuli Dudziak niestety zabrakło tych elementów, jak przyznała Edyta. Diwa nie odmówiła jednak młodym wokalistkom pięknego wykonania mimo pewnych nieczystości dźwiękowych.

Żadna z was nie zrozumiała, o czym śpiewa. To było ładne, ale mnie nie przekonało
- powiedziała z ciepłem w głosie Edyta.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij: Wielka muzyczna gwiazda lat 60. odeszła. Kondolencje płyną z całego świata