Cała Polska poszukuje 15-letniej Kai Śmiałek, która 20 października wyszła ze swojego domu w Rzezawie w województwie małopolskim i do dziś nie wróciła. Dziewczyna wyszła z domu około godziny 17.30. Z relacji świadków wynika, ze udała się w nieznanym kierunku. Co się dzieje z Kają?

Cała Polska poszukuje 15-letniej Kai Śmiałek

- Na pewno nie jechała do szkoły, ponieważ zaczynała zdalne nauczanie - powiedzieli wolontariusze strony "Śladem Zaginionych" w rozmowie z Super Expressem.

Młoda kobieta zajmowała się 2-letnim dzieckiem pod wpływem narkotyków, źródło: Pikio.pl
Młoda kobieta zajmowała się 2-letnim dzieckiem pod wpływem narkotyków, źródło: Pikio.pl
Młoda kobieta zajmowała się 2-letnim dzieckiem pod wpływem narkotyków, źródło: Pikio.pl

Kaja opuściła dom zabierając ze sobą miedzy innymi telefon komórkowy oraz gotówkę. Dziewczyna do tej pory nie skontaktowała się z nikim z rodziny czy przyjaciół. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez portal O2.pl, dziewczyna miała udać się do Olsztyna do swojego chłopaka. Rodzina oraz bliscy i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny.

Kaja ma 15 lat, 160 cm wzrostu, jasne blond włosy i niebieskie oczy. Posiada kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia miała na sobie spodnie dresowe, białe trampki i czarną czapkę. Wszyscy, którzy posiadają jakiś trop lub informacje o dziewczynie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Olsztynie pod numerem telefonu 47 73 134 24 lub alarmowym 112.

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

O tym się mówi na świecie: KARMIŁA ICH I TROSZCZYŁA SIĘ, A NAWET POŻYCZAŁA PIENIĄDZE. A KIEDY ZOSTALI PANAMI, ZACZĘLI WARCZEĆ. „KIEDY ODEJDZIESZ TY I TWOJA PANI”

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA