Jak podaje Super Express, Katarzyna Dowbor zawitała u pani Maryli, jej mamy Krystyny i synka Igora. Jednak gdy ekipa zobaczyła warunki i stan domu, w którym mieszkała rodzina, załamali ręce.

se.pl

Przed Katarzyną Dowbor i jej drużyną stanęło spore, spróchniałe i walące się w gruzy wyzwanie, które nigdy nie zaznało ogrzewania.

se.pl

Pani Maryla była ofiarą przemocy domowej - ekipa Katarzyny Dowbor uhonorowała odwagę kobiety remontem z prawdziwego zdarzenia

Przemoc w rodzinie - zwana także przemocą między partnerami intymnymi - występuje między osobami pozostającymi w związku intymnym. Przemoc domowa może przybierać różne formy, w tym przemoc emocjonalną, ekonomiczną, seksualną i fizyczną oraz groźby wykorzystywania.

Przemoc domowa może mieć miejsce w związkach heteroseksualnych lub osób tej samej płci. Obraźliwe relacje zawsze wiążą się z brakiem równowagi władzy i kontroli. Sprawca wykorzystuje zastraszające, bolesne słowa i zachowania, aby kontrolować swojego partnera. Na początku może nie być łatwo zidentyfikować przemoc w rodzinie.

Chociaż w niektórych związkach od samego początku widać wyraźnie nadużycia, przemoc często zaczyna się subtelnie i z czasem pogarsza. Możesz doświadczać przemocy domowej, jeśli jesteś w związku z kimś, kto: wyzywa cię, obraża lub poniża, uniemożliwia lub zniechęca Cię do chodzenia do pracy lub szkoły lub spotykania się z członkami rodziny lub przyjaciółmi.

Próbuje kontrolować, jak wydajesz pieniądze, dokąd się wybierasz, jakie leki przyjmujesz lub co nosisz. Działa zazdrosnie, zaborczo lub ciągle oskarża cię o niewierność itp.

Takie właśnie piekło przeszła pani Maryla, której Katarzyna Dowbor postanowiła pomóc. Efekty są imponujące, mimo wcześniejszych bardzo złych prognoz...

se.pl

Pastelowe, jasne kolory dodały wnętrzom świeżości i przytulności.

se.pl

Eleganckie dodatki ociepliły pomieszczenia.

se.pl

Jak się Wam podoba?

O tym się mówi: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna

Zerknij: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował