Portal "Turyści.pl" podaje, że ze strony Daniela Martyniuka padły ostre słowa w kierunku naszego kraju. Już wcześniej pisaliśmy o jego słowach przy okazji opisania wypowiedzi na temat tajemniczej "Hiszpaneczki", którą obdarzył uczuciem. Okazała się nią być jego była dziewczyna Faustyna, którą niegdyś zostawił dla Eweliny - obecnie byłej już żony.

Czy Daniel planuje wyjechać na stałe z kraju?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

Martyniuk ostatnio był celebrytą portali plotkarskich. Był źródłem wielu plotek i skandali, o których wielu Polaków rozmawiało. Ostatnio o Danielu Martyniuku nieco ucichło, gdyż był nieobecny w mediach społecznościowych. Teraz powrócił i znów zwrócił na siebie uwagę.

Daniel Martyniuk znów jest w centrum zainteresowania. Syn słynnego króla muzyki disco-polo lubi być źródłem ploteczek i kontrowersji.

Ostatnimi czasy ucichł na Instagramie, co spowodowało, że tabloidy nie pisały o nim tyle, co wcześniej. Przerwał jednak milczenie medialne i znowu "otworzył buzię", co poskutkowało reakcją w mediach plotkarskich.

W ostatnim czasie o znanym i kontrowersyjnym potomku króla disco-polo sporo się mówiło z powodu jego rozterek miłosnych. Daniel rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną. Po tym byłe małżeństwo atakowało się w mediach społecznościowych. Po tym wszystkim Daniel zniknął. O trudnych momentach opowiedział w mediach.

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce.

Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem

Zerknij: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka