Nieszczęśliwa kobieta nawet nie podejrzewała, że ​​dzięki takiemu testowi dokona odkrycia, które pomoże wszystkim matkom świata!

Po urodzeniu chłopiec ważył zaledwie 900 gramów. Dlatego Zacharias musiał spędzić pierwsze 155 dni swojego życia na oddziale intensywnej terapii noworodków. Yamile starała się nie odejść od syna!

Kobieta cały dzień była obok dziecka. Musiała jednak zostawić dziecko na noc. Jednak w obecności matki dziecko czuło się znacznie lepiej. Yamile postanowiła raz na zawsze uporać się z problemem i wkrótce znalazła bardzo interesujące wyjście.

Decyzja padła, gdy kobieta myła naczynia. Jedno spojrzenie na gumowe rękawiczki wystarczyło, by matka zrozumiała, czego brakuje dziecku.

Yamile wzięła rękawiczkę z tkaniny i napełniła ją nasionami, a potem chodziła z nią przez cały dzień, by rękawiczka wchłaniała zapach i ciepło kobiety.

Opuszczając szpital, sprytna matka ostrożnie położyła Zachariaszowi rękawiczkę na ciałko. Wynik przerósł wszelkie jej oczekiwania.

Tej nocy dziecko nie miało problemów z biciem serca ani oddychaniem. Od tego czasu sprawy chłopca z pewnością układają się dobrze. A kiedy syn Yamili został wypisany ze szpitala, matka nagle otrzymała telefon od pielęgniarki!

Poprosili pomysłową kobietę o wykonanie kilku takich samych rękawiczek dla innych dzieci w trakcie inkubacji. Yamile natychmiast zgodziła się na ich ofertę i wkrótce matka Zachariasa została dosłownie przytłoczona zamówieniami!

Obecnie rękawice Zaki cieszą się stałym popytem wśród kobiet rodzących. Te niezwykłe "poduszki" zostały nazwane na cześć pierwszego dziecka, wypróbuj je na sobie. Lekarze udowodnili, że pewien rodzaj wynalazku naprawdę pomaga dzieciom.

Kiedy maleństwa śpią przy tych rękawiczkach, kilkakrotnie zmniejszyają liczbę zaburzeń oddechowych. Od narodzin Zachariasza rękawiczki nazwane jego imieniem uratowały dziesiątki dzieci!

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ POWAŻNIE CHORA? NAJNOWSZE INFORMACJE OD GWIAZDY BUDZĄ NIEPOKÓJ. O CO CHODZI