Jak podaje portal "Lelum", Aleksandra Miller nie pojawia się u boku męża zbyt często, dlatego każda taka sytuacja jest skrupuletnie odnotowywana przez media. Na ostatnim takim wyjściu przykuła uwagę wszystkich, wzbudzając przy tym niemałą sensację. Dlaczego?

Irena i Leszek Miller znów razem

Od kiedy Leszek Miller przestał być premierem, jego żona raczej unikała publicznego pokazywania się z mężem. W ostatnich dniach zrobiła jednak wyjątek i wspólnie z mężem udała się na premierę filmu "Raz, jeszcze raz", w którym wystąpiła ich wnuczka Monika Miller.

Była to okazja dla fotoreporterów, żeby zrobić małżonkom wspólne zdjęcia. Wiele osób nie może uwierzyć, jak teraz wygląda Aleksandra Miller. Żona byłego premiera zachwyciła wszystkich.

YouTube

Małżeństwo od lat

Aleksandra i Leszek Millerowie pobrali się w 1969. Para doczekała się narodzin jednego syna, Leszka Juniora. Niestety mężczyzna w 2018 roku odebrał sobie życie. Choć oboje ogromnie przeżyli stratę syna, w blisko dwa lata po tej ogromnej tragedii udało im się pozbierać. Teraz oboje cieszą się z sukcesu wnuczki Moniki.

Od ich ślubu minęło pół wieku, a na zdjęciach zrobionych im przez fotoreporterów można odnieść wrażenie, że minął zaledwie dzień. Aleksandra i Leszek Miller uśmiechają się, a były premier nie szczędzi swojej żonie czułości i ciepłych słów.

"Cały trud prowadzenia domu, wychowywania naszego syna spoczywał na barkach mojej żony, która cały czas pracowała, była aktywna zawodowo i wszystko to uniosła z powodzeniem" - mówił wyraźnie dumny ze swojej drugiej połówki Leszek Miller.

se.pl

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia o zmianach w trakcie pandemii. Mateusz Morawiecki przekonuje, że druga fala stała się faktem, będą nowe obostrzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące przepowiednie na 2021 rok. Wyjątkowo zgodne wizje różnych jasnowidzów

O tym się mówi: Ważne wiadomości dla Polaków, rząd zdecydował się rozszerzyć i zwiększyć obostrzenia w kraju. Podano konkretną datę, trzeba się przygotować