Różni wieszcze, różne czasy i miejsca, podobne wizje tego, co nas czeka w 2020 i 2021 roku. Jedni wierzą w przerażające wizje III wojny światowej i masowej zagłady ludzkości, inni nie przysłuchują się wizjom twierdząc, że są bzdurą. Wielu wieszczy z różnych okresów miało bardzo podobne do siebie wizje przyszłości. Ubrane w inne słowa, dostosowane do znajomości ówczesnych czasów, innym stylem spisane, jednak kilka detali mocno się powtarza w każdej z tych przepowiedni.

Przerażające wizje przyszłości powoli się spełniają - dowodów na to nie brakuje

Bałkańska wizjonerka Baba Vanga podawała nawet konkretne daty. Według interpretatorów jej wizji, 2021 rok będzie rokiem "wyludnienia" Europy.

Nostradamus natomiast przepowiedział na 2021 rok ogromny kryzys gospodarczy, który zacznie się od tej amerykańskiej.

Według Paula Begleya, Apokalipsa ma zac ząć się w 2021 roku i trwać ma do nadejścia Jezusa Chrystusa, czyli do 2028 roku.

Katarzy stwierdzili w 1321 roku, że 700 lat później symbol miłości, czyli Laur znowu się zazieleni, a na Ziemię powrócą dobrzy ludzie. Można zatem przypusz czać, że stanie się tak, jak mówił Alois Irlmaier - najpierw będzie czystka zła na Ziemi, a przetrwają najsilniejsi w wierze i dobrzy, by świat stał się znowu piękny, ziemia żyzna, a powietrze świeże.

Alois Irlmaier miał wizję wręcz potworną...

W czasie wojny nastąpi ciemność, która potrwa siedemdziesiąt dwie godziny. Podczas dnia będzie ciemno. Spadnie grad, będą strzelały błyskawice i grzmoty, trzęsienie ziemi wprawi w drgania naszą planetę. Proszę: nie wychodźcie z domu w tym czasie, oświetlajcie domy tylko świecami. Kto będzie wdychał pył na zewnątrz, dostanie skurczu i umrze. Zaciemnijcie okna i nie otwierajcie ich. Woda i żywność, która nie będzie szczelnie zamknięta, zostanie zatruta, również ta przechowywana w szklanych naczyniach. Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych. Nie otwierajcie okien podczas tego okresu. W rzekach będzie tak mało wody, że z łatwością będzie można przez nie przejść. Bydło padnie, trawa stanie się żółta i sucha, zwłoki ludzkie stawać się będą czarne lub żółte. Potem wiatr skieruje chmury śmierci na wschód.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij: Wielka muzyczna gwiazda lat 60. odeszła. Kondolencje płyną z całego świata