Dziś księżyc opowie o Twoich ukrytych myślach i pragnieniach. To ciało niebieskie ma znacznie większy wpływ na ziemię, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Spójrz na te zdjęcia, a one wybiorą miesiąc, który najbardziej Cię interesuje. To Twój wybór pokaże, czego chcesz od życia.

1. Delikatny księżyc

Ten wybór świadczy o bezinteresownym podejściu do całego otoczenia. Jesteś niezwykle dobrą osobą, która zawsze stara się pomagać ludziom. Inni mogą myśleć, że jesteś naprawdę słaby, ale głęboko się mylą.

Za Twoją miękkością i delikatnością kryje się twardy pręt, który zapobiega upuszczeniu dłoni w najbardziej nieprzewidywalnych okolicznościach. Jesteś w stanie wytrzymać wszelkie kłopoty, chaos i nienawiść. Uwierz w siebie, że zachowujesz się tak, jak uważasz za stosowne, a pewnego dnia nadejdzie dzień, w którym nikt nie będzie w stanie utrzymać Cię na miejscu.

2. Prawdziwy księżyc

Osoby, które najbardziej lubią ten miesiąc, ostrożnie wybierają najbliższe otoczenie. Jesteś osobą, na którą zawsze możesz liczyć i która zawsze będzie Cię wspierać. Chcesz tego samego od innych, więc szukasz ludzi wiernych i oddanych. Jesteś gotowy żartować we własnym interesie, aby pomóc innym.

Powinieneś więcej pomyśleć o sobie, ponieważ taką życzliwość często inni wykorzystują. Nie jesteś robotem, więc potrzebujesz też odpoczynku. Musisz ufać swojemu wewnętrznemu głosowi i robić to, czego pragnie twoja dusza.

3. Silny księżyc

Jesteście racjonalnymi i logicznymi osobami, które zawsze osiągają to, czego chcą. Wiesz, jak stawiać sobie właściwe cele i śmiało do nich dążyć. Twoim sukcesem jest to, że zawsze polegasz na własnych siłach, więc inni często postrzegają Cię jako lidera. Chociaż na pierwszy rzut oka dajesz wrażenie silnej osobowości głęboko w duszy, boisz się, że nie spełnisz oczekiwań innych.

Jesteś utalentowany i silny, więc idź własną drogą i nie pozwól innym manipulować tobą.

4. Kochający Księżyc

Jesteś bardzo ostrożny w stosunku do innych, ale tym, do których masz zaufanie, oddajesz się całkowicie. Jesteście gotowi dać całą miłość, dobroć i pocieszenie tym, którzy są dla was naprawdę ważni. Musisz nauczyć się pokonywać swoje wewnętrzne lęki i uczucia. Często myślisz, że inni nie kochają cię tak bardzo, jak ty ich kochasz. … A czasami ten strach może podciąć skrzydła. To przez Niego nadal kochasz tych, którzy wcale jej nie zasługują, którzy zawsze traktowali twoją miłość jako coś oczywistego i nie zrobili nic, by na nią zasłużyć.

Pamiętaj, że miłość nie jest słabością, nie bój się własnych uczuć.

5. Niespokojny księżyc

Jesteście ludźmi, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu i zawsze szukają nowych przygód. Ryzyko to twoje drugie ja, ponieważ codzienne życie po prostu sprawia, że ​​jesteś smutny. Twoja odwaga zachwyca i fascynuje innych. Ludzie cię podziwiają, bo sprawiasz wrażenie zupełnie nieustraszonej osoby. W rzeczywistości Ty też masz się czym martwić.

Najbardziej nie podoba Ci się to, że inni postrzegają Cię jako osobę beztroską i lekkomyślną. Boisz się, że ci, których naprawdę kochasz, prędzej czy później Cię opuszczą, uznając Cię za niezdolną do poważnego związku.

6. Uczciwy księżyc

Jeśli wybrałeś ten Księżyc, jesteś osobą, która zawsze mówi prawdę w twarz. Uniki i szukanie wymówek nie są dla ciebie. Jesteś bardzo uczciwą osobą, ale czasami taka impulsywność przeraża innych. Boisz się, że inni się odwrócą. Z drugiej strony, charyzma i uczciwość przyciągają do ciebie innych.

Nie uciekasz się nawet do kłamstwa „dla dobra sprawy”, bo po prostu tego nie lubisz. Nie bój się być tym, kim jesteś. Inni podziwiają Twoją wewnętrzną energię. Miesiąc, który wybierzesz, opowie Ci o twoich sekretnych myślach i pragnieniach.

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ