Jednak porodowi towarzyszyły poważne komplikacje. Doprowadziło to do tego, że jej nowo narodzone dziecko było skazane na życie jako osoba niepełnosprawna z porażeniem mózgowym.

Nawet lekarze przekonywali tę kobietę, żeby oddała syna, nie mówiąc już o własnym mężu. Wszyscy wierzyli, że osoba z takimi problemami intelektualnymi i fizycznymi w przyszłości będzie miała tylko nędzne i nic nieznaczące życie. Zou jednak odrzuciła propozycję lekarzy, rozwiodła się z ojcem dziecka i poświęciła całe swoje życie leczeniu i wychowaniu ukochanego chłopca.

Aby utrzymać swoją małą rodzinę, Zou musiała pracować jednocześnie na trzech stanowiskach, a wieczorami bawić się ze swoim synem, aby rozwinąć inteligencję i emocje. Jego matka nauczyła go nawet używać bambusowych pałeczek, chociaż jego niezdarne ręce ledwo mogły je utrzymać.

Oto co Zou mówi o tym czasie: „Nie chciałam, żeby mój syn wstydził się swoich fizycznych wad. Ponieważ miał problemy w wielu dziedzinach, byłam bardzo surową matką, zmuszając go do ciągłej pracy nad swoimi problemami.

29 lat później ten chłopiec — Dean Dean — jest absolwentem Uniwersytetu w Pekinie z tytułem licencjata w dziedzinie nauk o środowisku i technologii. Niedawno został studentem prawa na Harvardzie.

Wyobraź sobie, jak dumny jest ten ciężko pracujący młodzieniec ze swojej matki, która dokonała niesamowitych postępów w rozwoju swojego syna! I jak wdzięczny jest jej Dean Dean!

Oto ona, prawdziwa moc macierzyńskiej miłości!

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ