Zabezpieczenia jego pasa nie wytrzymały i spadł z dużej wysokości na betonową podłogę. Mężczyzna zmarł niemal natychmiast po upadku.

Jiang i tak został wysłany do szpitala, gdzie jego śmierć została potwierdzona przez ekspertów. Następnie ciało zostało przekazane krewnym mężczyzny, którzy zaczęli przygotowywać się do pogrzebu.

Każdy, kto był na pogrzebie, był zasmucony śmiercią Jianga, ponieważ był on dobrą i odpowiedzialną osobą. Kiedy w pobliżu trumny ze zmarłym pozostali tylko jego bliscy, wdowa powiedziała, że ​​ktoś zaczął wzdychać i jęczeć. Po kilku minutach wszyscy byli w szoku, bo w trumnie Jian zaczął się rozciągać i ziewać. 19 września 1974 roku zmartwychwstał mężczyzna.

Kiedy ta niesamowita wiadomość się rozniosła, ludzie zaczęli przychodzić do mężczyzny, aby dowiedzieć się, czy istnieje życie po śmierci. Jian mówił o tym w następujący sposób.

Obudził się na gorącym piasku i nie rozumiał dokładnie, gdzie jest. Jego ciało bolało i trudno było mu się nawet poruszać. Upał był niesamowity i Jian zaczął wzywać pomocy. Nagle w pobliżu pojawił się starzec, całkowicie odziany w biały materiał. Po tym, jak starzec dotknął mężczyzny, jego ciało stało się niesamowicie lekkie, a ból zniknął.

Następnie Wang Jian zaczął iść i zobaczył mężczyznę przechodzącego przez skałę. Poszedł za jego przykładem, ponieważ mężczyzna po prostu nie miał wyboru. Jian pomyślał, że przed nim jest równa droga, ale za skałą był szalejący ogień. Przyglądając się uważnie, mężczyzna zobaczył most nad ogniem po drugiej stronie i zdał sobie sprawę, że musi go przekroczyć.

Na tak wątpliwej przeprawie była ogromna liczba ludzi. Niektórzy z nich nie mogli utrzymać się na chwiejnym moście i wpadli prosto w płomienie. Jian pomyślał, że gdyby mógł przejść przez most, zmartwychwstałby.

Mężczyzna zaczął biec tak szybko, jak mógł, myśląc o swojej żonie i rodzinie. Nagle zobaczył światło i podszedł do niego. Kiedy Jian zszedł z mostu, ból i oparzenia natychmiast zniknęły. Przez chwilę wydawało mu się, że leci do głębokiej jaskini. Kiedy był na samym dole, natychmiast się obudził.

Jest wielu ludzi, którzy doświadczyli bliskiej śmierci. Łączy ich wiele, a jednocześnie bardzo się od siebie różnią.

Jak informował portal "Życie": ZAKAŻENIE NA SZCZYTACH KOŚCIELNEJ HIERARCHII. ARCYBISKUP STANISŁAW GĄDECKI Z POZYTYWNYM WYNIKIEM TESTU, CENTRALĘ KURII TRZEBA BYŁO ZAMKNĄĆ

Przypomnij sobie: NIE MA JUŻ Z NAMI KULTOWEGO AKTORA, ZNANEGO Z HITÓW TELEWIZJI POLSKIEJ. PRZYJACIELE I ZNAJOMI PRZEKAZALI SMUTNĄ INFORMACJĄ, WIELBICIELE ZAŁAMANI

Portal "Życie" pisał również: WIERNI MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ, OD SOBOTY NOWE ZASADY W KOŚCIOŁACH I MIEJSCACH KULTU. JEST ISTOTNE ROZPORZĄDZENIE, KAŻDY MUSI SIĘ DOSTOSOWAĆ