Anna Maria Wesołowska jest jednym z ulubionych show Polaków. Choć w produkcji nie brakuje – nie wstydźmy się mówić głośno - nader nadmuchanej fabuły i fatalnej gry aktorskiej, wszystko ratują walory edukacyjne, których odmówić mu nie można. Zwłaszcza dzięki udziałowi Anny Marii Wesołowskiej, pochodzącej z Łodzi Sędzi.

Anna Maria Wesołowska wygląda rewelacyjnie

Sędzia już od początków swojej kariery pragnęła rozwijać świadomość prawną wśród młodzieży. Nie obce jej było pisanie artykułów mających za zadanie przybliżyć zawile prawne informacje czy spotkania oko w oko z młodzieżą.

Sędzia Anna Maria Wesołowska
Sędzia Anna Maria Wesołowska
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Całkiem niedawno pojawił się natomiast wydany przez Wesołowska poradnik dla młodzieży zatytułowany "Stalking, posiadanie narkotyków i inne czyny zabronione".

View this post on Instagram

Niedawno premierę miał mój ebook dla młodzieży i nie tylko, o którym wiele razy już Wam tu wspominam. Dziękuję Wam za tak ciepłe przyjęcie, za to, że go czytacie i zadajecie mi tak licznie pytania związane z jego treścią. Cieszę się, że dzięki informacjom w nim zawartym macie odwagę, by zmienić coś w swoim życiu. Pamiętajcie, że zawsze jestem do Waszej dyspozycji. Piszcie, pytajcie, rozmawiajmy. A dziennikarzom, z którymi w piątek rozmawiałam o moim ebooku podczas dnia prasowego zorganizowanego przez @how2.shop , dziękuję za profesjonalizm, wrażliwość, nieraz za łzy w oczach i za to, że pomagacie mi w tym, żeby wieść o tym ebooku niosła się szeroko. Mam nadzieję - do zobaczenia wkrótce na kolejnych wywiadach! #wywiad #media #pressday #ebook #how2 #dziennikarz #pytania #rozmowa #poradnikprawny #prawo #sedziaannamariawesolowska #mlodziez #edukacja #edukacjaprawna

A post shared by Anna Maria Wesołowska (@annamaria_wesolowska) on

Anna Maria Wesołowska jest niezwykle silną kobietą. Całkiem niedawno jej życie legło w gruzach. Sędzia straciła męża a krótko po tym musiała poddać się poważnej operacji . Okazało się, że Anna Maria Wesołowska ma guza mózgu i jak najszybciej musi poddać się operacji.

W obliczu takich przeciwności, wiele osób mogłoby się załamać. Anna Maria Wesołowska postanowiła jednak walczyć o siebie i swoje zdrowie.

Anna Maria Wesołowska założyła także Instagram. To właśnie tam możemy podziwiać zdjęcia sędzi. Choć kobieta ma już 66 lat, właściwe niczym nie rożni się o swoich młodszych o dekadę lub dwie koleżanek. Wygląda naprawdę rewelacyjnie. Obaczcie sami.