Jak podaje "Pikio", serial "Plebania" przez dziesięć lat była jednym z ulubionych seriali polskich fanów. Na samym początku, a także i później nie było w Polsce nikogo, kto nie obejrzałby chociaż jednego odcinka serialu. Wielką sympatią widzowie obdarzyli Katarzynę Łaniewską, odtwórczynię roli babci Józi. Niestety, pomimo ogromnej popularności, aktorka obecnie ledwie wiąże koniec z końcem.

Przykra prawda o finansach aktorki

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z księdzem proboszczem ;-) #plebania #l4l #like4likes #serial #polishboy #polishgirl #likelike #insta #instagram

Post udostępniony przez Józefina Lasek (@jozefinalasek)

Ciepła, sympatyczna i opiekuńcza Katarzyna Łaniewska kojarzy się albo z "Plebanią", albo z serią "Galimatias, czyli kogel-mogel". Jej różne kreacje filmowe, serialowe lub teatralne zapadają w pamięci widzów, a mimo to aktualnie ledwo wiąże koniec z końcem. Opowiada, jak to się stało.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#like4likes #likelike #l4l #insta #serial #tv #instagram #plebania

Post udostępniony przez Józefina Lasek (@jozefinalasek)

Głupio mi jest, jak koledzy, którzy zarabiali miliony, mówią, że nie będą mieli co włożyć do garnka. To wstyd. Kiedyś nam ministerstwo wyznaczało, jaką gażę mamy mieć, ile zarobić. Jak się wyrobiło limit filmów, to do ministerstwa pisałam, czy mogę więcej zarabiać. A teraz są bajeczne sumy, zupełnie nie wiadomo skąd, i to dla ludzi, którzy naprawdę niewiele zasłużyli, dla amatorów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przygotowania do Wigilii. ;-) #polishgirl #polishboy #instagram #insta #l4l #girl #boy #prom #promo #proboszcz #plebania

Post udostępniony przez Józefina Lasek (@jozefinalasek)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielka muzyczna gwiazda lat 60. odeszła. Kondolencje płyną z całego świata

Zerknij: Choruje na nią Lech Wałęsa. Jej symptomy można rozpoznać obserwując paznokcie. To podstępna choroba