Czy zauważyłeś, że małe palce różnych osób mają różne rozmiary? Co to może znaczyć?

W starożytności ludzie zwracali się do palmistów, aby odpowiedzieć na to pytanie. Zwolennicy tej nauki przewidzieli przyszłość i ujawnili jej istotę, wykorzystując wiedzę o liniach na dłoni.

Teraz wróżenie z ręki jest znacznie mniej pożądane i godne zaufania, więc zostawmy przyszłość na później. W końcu nie interesuje nas to, ale rzeczywistość.

W końcu chcesz wiedzieć więcej o sobie — na przykład, co oznacza różna długość palców i jak wpływa na Ciebie dzisiaj?

A więc: okazuje się, że długość małego palca wszystkich ludzi na planecie można podzielić na 3 rodzaje. Ta funkcja może wiele powiedzieć o osobie!

Typ 1

Jeśli Twój mały palec sięga do pierwszej falangi palca serdecznego, oznacza to, że jesteś osobą bardzo zrównoważoną i zorganizowaną.

Z natury skłonny do porządku, uwielbia, by ​​wszystko było na swoim miejscu. Instynktownie unikasz chaosu.

To, co naprawdę może doprowadzić cię do szaleństwa, to niepewność.

Twoje myśli to uporządkowane, przemyślane decyzje. Wyrażasz opinię dopiero po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji.

Nie masz skłonności do podejmowania szybkich decyzji. Twoja pewność siebie wynika z głębokiego zrozumienia własnej osobowości. To odróżnia Cię od innych.

Nie lubisz głupich ludzi i czasami możesz zachowywać się dziwnie, a nawet wyzywająco.

Typ 2

Należysz do tego typu, jeśli Twój mały palec jest dłuższy niż górna linia palca serdecznego.

Oznacza to, że jesteś osobą w pełni zaangażowaną w pracę — niezależnie od tego, czy jest to praca, sprawy osobiste czy związki.

Jesteś przyzwyczajony do tego, że uczysz się w pełni i dajesz więcej, niż jest to wymagane. Twoja bezwarunkowa hojność jest charakterystyczną cechą osobowości.

Ponadto wiesz, jak dochować tajemnic, zachowywać się ostrożnie i taktownie w społeczeństwie.

W zamian za życzliwość oczekujesz, że ludzie będą cię traktować uczciwie i uprzejmie. Lubisz otaczać się ludźmi, którzy cię kochają za to, kim naprawdę jesteś.

Jesteś osobą otwartą i wszystko mówisz wprost. Nie próbujesz dosładzać pigułki i wolisz ludzi, którzy robią to samo. Chcesz być wśród uczciwych i szczerych ludzi.

Typ 3

Należysz do grupy C, jeśli Twój mały palec znajduje się tuż poniżej pierwszej linii palca serdecznego. Jesteś osobą bardzo emocjonalną, wrażliwą i otwartą.

Za wszelką cenę starasz się pomóc potrzebującym. Jeśli komuś ufasz, to bezwarunkowo. To jest twój słaby punkt.

Jesteś zraniony słowami i czynami bliskich, jeśli są dla ciebie nieoczekiwane.

Masz skłonność do empatii. Twoja własna natura pozwala zrozumieć emocje innych ludzi, wiesz, jak postawić się na ich miejscu.

Bardzo się boisz, że zostaniesz zraniony. Możesz zachowywać się tak, jakbyś nikogo nie potrzebował, ale zawsze marzysz o znalezieniu bratniej duszy.