Susan i Peter nie są typowym przykładem. On jest młodym, przystojnym i obiecującym facetem, ona jest rozwiedzioną kobietą z dwójką dorosłych dzieci. Ts dwójksbpobrała się i jeszcze się nie rozstają.

Peter po raz pierwszy zobaczył Susan w wieku 16 lat. Kobieta była znajomą matki chłopca i uczyła hiszpańskiego. Miała najbardziej zwyczajny, niewyróżniający się wygląd i średni dochód, to znaczy nie miała jasnej urody ani ogromnej fortuny. Jednak Peter postrzegał Susan jako atrakcyjną kobietę i niemal natychmiast się w niej zakochał. Facet nie odważył się jednak wyznać swoich uczuć i bał się ogromnej różnicy wieku — aż 33 lata.

Peter ukrywał swoją miłość, ale zapisał się na kursy hiszpańskiego, aby być z ukochaną, która nie podejrzewała niczego o młodym wielbicielu. Facet nie lubił obcego języka, ale jego cel był zupełnie inny. Chciał tylko być bliżej Susan.

Kiedy Peter skończył 18 lat, zebrał się w sobie i wyznał Susan swoją miłość. Była zaskoczona, ale nie odmówiła zakochanemu młodzieńcowi, jednak poprosiła, aby dał jej czas na zastanowienie. I naprawdę istniały powody, by to przemyśleć, bo kobieta bała się reakcji bliskich i potępienia innych.

Jednak uczucia przeważyły ​​nad stereotypami. W wieku 19 lat Peter i 52-letnia Susan pobrali się. Dzieci kobiety pochwalały małżeństwo, ale pozostali krewni byli przeciwni temu nierównemu i dziwnemu związkowi. Jednak para postanowiła wystąpić przeciwko wszystkim i znaleźć szczęście.

Susan i Peter są szczęśliwie razem od sześciu lat i nie ma większych nieporozumień w ich rodzinie. Trzy lata po ślubie para urodziła doczekała się dziecka przez zastępczą matkę. Oboje małżonkowie są szczęśliwi i nie myślą o złych rzeczach.

Wiele osób myślało, że Piotr dążył do celów finansowych, ale ta teoria jest błędna. Faktem jest, że Susan nie jest milionerką. Ma średnie dochody i nie posiada nieruchomości. I to po raz kolejny udowadnia, że ​​w naszym życiu jest miejsce na prawdziwe i szczere uczucia, które mogą pojawić się pomimo stereotypów i opinii publicznej.

To też może cię zainteresować: CZY KORONAWIRUS MOŻE SKUTECZNIE UTRUDNIĆ WYPŁATY 500 PLUS? W JAKI SPOSÓB MOŻNA UNIKNĄĆ PROBLEMU Z WYPŁACENIEM ZASIŁKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: NIESPODZIEWANIE ZAPOWIEDZIANO POWSTANIE NOWEJ DROGI EKSPRESOWEJ NA PROBLEMATYCZNYM ODCINKU. JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ

O tym się mówi w Polsce: UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH I STUDENCI MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY! JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ NAUKA? RÓŻNICE W STREFACH ŻÓŁTEJ I CZERWONEJ