Jesteśmy jednak również pewni, że w głębi duszy kochasz jesień za jej jasne kolory, wygodę i długie wieczory, które można spędzić w towarzystwie najbliższych i oglądając ulubione filmy. Aby poniedziałkowy wieczór był naprawdę przytulny i trochę przyjemniejszy, dzielimy się z Wami wyborem nastrojowych filmów jesiennych, które warto już teraz obejrzeć. Ciepła herbata, smakołyki i dobre towarzystwo nie zaszkodzą!

Słodki listopad 2001 (Sweet November)

Legendarna opowieść o spotkaniu dwóch przeciwieństw, które całkowicie odmieniają nawzajem sobie życie, znaczenie życia w danej chwili i oczywiście miłość. A na tle listopad, który zapamiętamy (i Ty i ja!) Na zawsze.

On i ona, 2017 (Monsieur et Madame Adelman)

Początkujący pisarz Victor i mistrzyni literatury Sarah przypadkowo spotykają się w jednym z paryskich barów i nigdy się nie rozstają. Czy będą w stanie zachować swoje uczucia przez 45 lat małżeństwa?

Jesień w Nowym Jorku 2000 (Jesień w Nowym Jorku)

Wzruszająca, smutna, ale jednocześnie inspirująca opowieść o prawdziwej miłości, o tym, jak ważne jest docenienie każdej chwili swojego życia. 48-letni Will nieoczekiwanie zakochuje się w 22-letniej Charlotte. Na drodze do ich szczęścia stoi śmiertelna choroba dziewczyny. Jednak kochankowie wciąż mają czas na wypełnienie swojego życia niezapomnianymi chwilami i emocjami. Uwaga: film wywołuje ostre pragnienie zakochania się i chociaż raz w życiu przechadzki po pięknym jesiennym Nowym Jorku.

Kiedy Harry poznał Sally, 1989 (When Harry Met Sally ...)

Harry i Sally są przyjaciółmi od wielu lat. Jednak każdy z nich myśli o tym, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Romantyczny jesienny Central Park, miłość, prawdziwe emocje i wspaniałe ścieżki dźwiękowe — ten film ma wszystko, aby Twój wieczór był naprawdę ciepły i przytulny.

Miłość i inne niemożliwe cele, 2009 (Love and Other Impossible Pursuits)

Zmysłowy melodramat z udziałem Natalie Portman. Historia osadzona na tle pięknych jesiennych krajobrazów ma wszystko: kłopoty rodzinne, przyjaźń, pasję, stratę, zdradę i miłość.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI