Koniec września opanowała informacja o hucznym ślubie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, a projektantka-milionerka i ceniony producent telewizyjny postanowiła ślubować sobie w trakcie zorganizowanej w prywatnej posiadłości ceremonii w gronie najbliższych osób. Co ciekawe, na ślubie byłego męża pojawiła się Kayah, która nie ukrywa, że mimo rozstania z Rinke wiele lat temu ma z nim świetne relacje, nie tylko ze względu na dobro wspólnego syna, Rocha.

Co ciekawe, Joanna Przetakiewicz nawet przez pandemię nie zrezygnowała z planów wielkiego wesela, tylko zorganizowała je w Grecji, a gościom zapewniła z własnej kieszeni przelot, a także testy na koronawirusa.

Co Kayah myśli o ślubie Joanny Przetakiewicz ze swoim byłym mężem, Rinke Rooyensem? Joanna Przetakiewicz opowiedziała o relacjach z byłą żoną swojego męża!

W „Dzien Dobry TVN” wciąż podekscytowana weselem projektantka opowiedziała, ze pierwszy raz w życiu czuje się naprawdę szczęsliwa, a wraz z Rinke Rooyensem przekazała, dlaczego zdecydowali się pobrać.

„Przychodzą w życiu takie momenty, które uświadamiają ci, co jest w życiu ważne. Doszliśmy do wniosku, że mamy teraz wspaniałą, piękną rodzinę, że nie ma na co czekać, nie ma co odwlekać. Trzeba szczęście celebrować!” - wyjaśniła projektantka w DDTVN, cytowana przez Pudelek.

Okazuje się, ze Kayah łączą ją świetne relacje i każdemu można życzyć takowych. Dla Joanny Przetakiewicz ich patchworkowa rodzina to przykład dla innych ludzi.

„Z Kayah znamy się od trzydziestu pięciu lat (...) to, co powiedziała na ślubie, że nie mogła wymarzyć sobie lepszej partnerki, żony dla swojego byłego męża i ojca swojego syna, było dla mnie najlepszym komplementem”- wyznała.

View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI