Córkę Kasi Kowalskiej niedawno spotkała niezwykle trudna sytuacja. Kiedy walczyła z chorobą, była zmuszona do przyjmowania bardzo silnych leków - te sprawiły, że jej włosy zaczęły stopniowo wypadać. Dziewczyna odważyła się na krok, którego nie spodziewał się nikt - postanowiła zmienić fryzurę na krótką, by jej włosy mogły spokojnie odrosnąć.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Kowalska powoli wychodzi na prostą

U Oli, studiującej na codzień w Wielkiej Brytanii, jakiś czas temu stwierdzono podejrzenie zakażenia koronawirusem. Diagnoza okazała się jednak błędna i wyszło na jaw, że dziewczyna padła ofiarą innej przypadłości - groźnego adenowirusa, przez którego zapadła w śpiączkę. Do wyleczenia niezbędne było przyjmowanie silnych leków, co poskutkowało u dziewczyny wypadaniem włosów. Postanowiła więc ściąć je na krótko.

(źródło: Instagram)
źródło: Instagram

Niedawno pochwaliła się odrastającą fryzurą na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie swoich króciutkich włosów z podpisem "Growing" ("Rosną"). Co prawda pofarbowane są one na zielono, nie ulega jednak wątpliwości, że córka znanej wokalistki powoli się regeneruje i powraca do zdrowia. Szczególnie cieszy to jej fanów, oraz - oczywiście - mamę, która z pewnością była niezwykle zmartwiona o stan pociechy. Należy również dodać, że dziewczynie z nową fryzurą jest wyjątkowo do twarzy!

Zobacz także: Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w samym centrum groźnej sytuacji. Samochód miał bliskie spotkanie z autobusem, mogło się skończyć fatalnie

Może cię zainteresować: Wielka zmiana u gwiazdora disco polo, Czadoman powalił publiczność na kolana występem, co pokaże tym razem w "Twoja Twarz brzmi znajomo"

Pisaliśmy również o: Mandaryna po raz kolejny o rozwodzie z Wiśniewskim. Wyjawiła, ile alimentów płacił na ich dzieci