Rozwód to w życiu wielu osób tragiczne wydarzenie, niosące za sobą wiele stresu i konsekwencji. Tak jednak nie było w przypadku małżeństwa Wiśniewskich. Mandaryna szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach z rozstania z Michałem.

Rozwód...najłatwiejszym doświadczeniem w życiu?

Chociaż wiele osób zapewne spodziewało się po Wiśniewskich rozwodowych batalii, to Mandaryna przyznała, że nie był to dla niej szczególnie trudny czas.

"Rozwód w sumie był najłatwiejszy ze wszystkich moich doświadczeń, bo trwał siedem minut. I dzięki temu, że mieliśmy po dwóch stronach dwie obce dla nas osoby, to one mogły w naszym imieniu rozmawiać i to jest miłe" - wspomina wokalistka.

Zwróciła również uwagę na to, że sytuacje prawne mogą być dla wielu osób ogromnym problemem. W starciu z przepisami możemy czuć się bezsilni - nie wolno jednak na własną rękę podejmować pochopnych decyzji, które mogą nieść za sobą poważne konsekwencje.

Mandaryna pozytywnie wspomina rozstanie z Wiśniewskim
Mandaryna pozytywnie wspomina rozstanie z Wiśniewskim

"Mój temperament jest taki, że od razu chcę wykrzyczeć, co mi się nie podoba, że to jest niesprawiedliwe i że tak nie powinno być. Dlatego też prawnik potrzebny mi jest do tego, żeby trochę uspokoić moje własne emocje. W codziennym życiu też potrzebujemy kogoś, kto nam powie: damy radę, spokojnie, po prostu chwilę poczekaj i wszystko będzie dobrze. I rzeczywiście na szczęście, odpukać, udaje się w wielu sytuacjach i w wielu prawnych zawiłościach" - stwierdziła Wiśniewska.

Nie jest więc zdziwieniem, że była żona lidera Ich Troje zdecydowała się wesprzeć kampanię dotyczącą takich właśnie zawiłości prawnych. Czwórka młodych prawników w ramach akcji "Prawo bez strachu" postanowiła udzielać publicznych, ogólnodostępnych rad na temat, między innymi, "frankowiczów", rozwodów, odszkodowań komunikacyjnych i błędów medycznych. Pomoc w pokonywaniu tych barier szczególnie doceniła właśnie Mandaryna, która niejednokrotnie korzystała ze wsparcia prawników.

Zobacz także: Stało się to, na co wszyscy długo czekali. Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska przekazali fanom radosną nowinę

Może cię zainteresować: Anna Mucha ma spory problem, nagle doznała poważnego urazu! Aktorka poinformowała o sprawie fanów, od razu się zmartwili

Pisaliśmy również o: Ważna i nagła decyzja dla prawie miliona uczniów. Rodzice i młodzież nawet nie mogli się do tego przygotować