Jak podaje "Pikio", krajowe media obiegła smutna wiadomość o śmierci cenionego polityka. Konstanty Ruciński, wieloletni radny, a także przewodniczcy Rady Miasta w Sulejowie odszedł w wieku 70 lat.

Smutna wiadomość w świecie polityki

Konstanty Ruciński ceniony był za swoją skuteczność i podejście do ludzi. Jego zwolennikom ciężko jest uwierzyć w to, że odszedł tak wcześnie.

Inny radny w Sulejowie, Adam Stobiecki poinformował na mediach społecznościowych o śmierci Konstantego Rucińskiego.

Z wielkim smutkiem i żalem informuję, iż w dniu dzisiejszym, po krótkiej chorobie, odszedł od nas wspaniały kolega i przyjaciel, wieloletni i obecny samorządowiec gminy Sulejów śp.Konstanty Ruciński. Żonie Wandzie, synom z rodzinami, składam w imieniu swoim i kolegów radnych wyrazy głębokiego współczucia. Śp. Konstanty Ruciński zmarł niespodziewanie z wielkimi planami na przyszłość w wieku 70 lat. Spoczywaj w pokoju wiecznym.

Facebook

Był aktywny społecznie do samego końca, co szczególnie doceniają mieszkańcy Sulejowa. Nam pozostaje dołączyć do najszczerszych kondolencji.

O tym się mówi: Wszczęto procedury wobec uczestników ostatniego pożegnania Karpiel-Bułecki. Kayah musiała przejść badania, sytuacja się pogarsza

Zerknij: Magda Gessler skrytykowana przez internautów po ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji". O co chodzi

O tym pisaliśmy: Daniel Martyniuk jest w nowym związku? Kim jest tajemnicza blondynka