Każdy to ma i należy to przyjąć za pewnik. Aby ta ciemna strona nie zniszczyła twojego związku (przyjaźni, miłości, biznesu), musisz być gotowy na ich manifestację. Nie da się powstrzymać negatywnych cech przez całe życie, ale jeśli o nich wiesz, z łatwością pokonasz wszystkie przeszkody.

Baran

Ognista dusza Barana często staje się powodem, dla którego pali wszystkie mosty. Baran bywa okrutny, impulsywny — z łatwością wpadają w samo epicentrum konfliktu. Potrzebują tylko kilku minut, aby straszny i brzydki skandal wyłonił się z małej kłótni. Jednak później, kiedy Baran zda sobie sprawę, co zrobił, sam zaproponuje rozejm.

Lwy

Jeśli nie zgadzasz się z jego tytułem „najlepszego na całym świecie”, to powinieneś przygotować się na problemy. Dołożą wszelkich starań, aby się zemścić i sprawić ci ten sam wielki ból — tak, dla Leo, nierozpoznanie swojego „ja” jest bardzo okrutnym ciosem. Nie przestaną, dopóki nie zobaczą twojego cierpienia — tylko wtedy uspokoją się i zaczną czekać, aż podejmiesz kroki w kierunku rozejmu.

Skorpion

Nie należy myśleć, że Skorpiony są niebezpieczne tylko z bliskiej odległości, chociaż to ich krewni zwykle cierpią z powodu ich negatywnych cech. Trucizna wrze we krwi skorpiona — są zazdrośni, mściwi, czasem obłudnicy. Z łatwością dźgną cię w plecy, poproszą o przebaczenie, a potem ponownie dźgną — ale tylko wtedy, gdy ich zdaniem naprawdę na to zasługujesz.

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE