Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Anna Mucha rozpoczęła swoją aktorską karierę w wieku 9 lat. Zagrała wówczas w filmie Andrzeja Wajdy „Korczak”, a w 1991 roku zagrała główną postać w filmie „Przeklęta Ameryka”.

Zaledwie dwa lata później, w 1993 roku, Anna Mucha pojawiła się w kolejnej wielkiej produkcji. Była nią „Lista Schindlera” wyreżyserowana przez Stevena Spielberga.

W wieku 16 lat aktorka zagrała po raz kolejny w produkcji Andrzeja Wajdy - w filmie „Panna nikt”. Następnie zagrała w „Młodych wilkach 1/2”.

Następnie Anna Mucha postanowiła, że skupi się na studiach. Aktorka uczyła się na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych oraz przez rok uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w Nowym Jorku.

Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych aktorka rozpoczęła swoją przygodę w serialu. Anna Mucha już od wielu lat wciela się w postać Magdy w serialu „M jak miłość”. Kobieta jest ulubienicą wielu fanów produkcji.

Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram

Anna Mucha doznała kontuzji

Anna Mucha należy do gwiazd, które są bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym ze swoimi obserwatorami. Ostatnio na instagramie mogliśmy oglądać relację, na której to widzimy, że Ania doznała kontuzji. Instastory pokazuje nogę Ani owiniętą bandażem.

Anna Mucha ma kontuzję fot. Instagram
Anna Mucha ma kontuzję fot. Instagram

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło najprawdopodobniej na planie filmowym. Na szczęście po tym, że Ania jest w dobrym humorze domyślamy się, że doszło do nie groźnej kontuzji. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekamy na najnowszy „Kogel mogel” z udziałem Ani.

Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl

To też może cię zainteresować: Cała Polska oszalała po wielkim sukcesie Igi Świątek. Adam Małysz skomentował jej historyczne zwycięstwo, zrobił to, jak na skoczka przystało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska wywołała poruszenie na Instagramie, porównała się do Małgorzaty Rozenek. Córka byłego prezydenta mówi, że nie ma przypadków