O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka. Jak widać Daniel nie ubolewa. Szuka pocieszenia w ramionach swojej byłej partnerki Faustyny.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Daniel to prawdziwe przeciwieństwo Zenka…

Daniel Martyniuk to prawdziwy bawidamek. Mężczyzna w 2017 roku zamierzał stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety miejsce Ani, jego ówczesnej narzeczonej zajęła niejaka Faustyna Jamiołkowska z Sierpca. Daniel zostawił przyszłą pannę młodą i wdał się w romans z prawniczką. Niestety ich związek rozbiła była już żona Martyniuka – Ewelina. Teraz kiedy małżeństwo pary przeszło już do historii, w życiu Daniela po raz kolejny zjawiła się Faustyna. Najwyraźniej krnąbrny Martyniuk ma słabość do Faustyny.

Danuta i Zenek Martyniuk
Danuta i Zenek Martyniuk
Danuta i Zenek Martyniuk

Syn Zenona Martyniuka jest jego kompletnym przeciwieństwem. Nie jest tajemnicą, że Zenek bardzo młodo założył rodzinę. Król disco polo ożenił się ze swoją wybranką Danusią mają zaledwie 19 lat. Chwilę później na świat przyszedł Daniel. Rodzina była bardzo szczęśliwa.

- Radość z założenia rodziny była ogromna i wynagradzała mi nieprzespane noce, kiedy Daniel był jeszcze malutki. Dorosłem, bo musiałem i chciałem – cytuje słowa Zenka "Dobry Tydzień".

Kiedy Daniel był małym chłopcem jego ojciec bardzo rzadko bywał w domu. Jak przyznaje sam Zenek, starał się rekompensować synowi swoją nieobecność głównie dzięki prezentom. Skutki takiego zachowania są opłakane. Teraz Zenek już rozumie swój błąd.

- Moim grzechem było to, że dużo pracowałem i zdarzało się, że rodzinie poświęcałem zbyt mało czasu. Rekompensowałem im to, jak umiałem – mówił Zenon w wywiadzie dla "Wprost".

Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE

Przypomnij sobie: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ZAPOWIADA OGROMNE ZMIANY W SYSTEMIE ODPROWADZANIA SKŁADEK. PROJEKT WJEDZIE W ŻYCIE W NAJBLIŻSZYCH TRZECH LATACH

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY