„M jak miłość” to serial, który, choć emitowany jest już od wielu lat, wciąż ma wielu fanów i zyskuje rzesze kolejnych. Polacy z ciekawością zasiadają przed telewizorami, by oglądać perypetie swoich ulubionych postaci.

Pierwsze odcinki produkcji wyemitowano w TVP w 2000 roku. Od tego czasu wciąż zyskuje ona popularność i kolejnych widzów.

Jedną z postaci, za którą bardzo przepadali telewidzowie, był bohater grany przez Pawła Okrasę. Niestety, nagle zniknął z ekranu. Niepocieszeni fani zastanawiali się, dlaczego aktor zrezygnował z gry w „M jak miłość”.

„M jak miłość”. Źródło: serialeweb.pl
„M jak miłość”. Źródło: serialeweb.pl
„M jak miłość”. Źródło: serialeweb.pl

„M jak miłość”. Co nowego w najbliższych odcinkach?

Odcinek 1536 wzbudzi w fanach serialu ogromne emocje. Jak wiadomo między Kingą a Piotrem nie układa się dobrze. Jak to często bywa w takich sytuacjach korzystają osoby trzecie. Podobnie będzie i tym razem. Piotr zrobi coś, czego Kinga nie będzie w stanie mu wybaczyć.

Okazuje się, że między Piotrem i Kamila, z którą Zduński flirtuje już od dłuższego czasu będzie coś więcej. Czy na namiętnym pocałunku się skończy? Tego widzowie dowiedzą się już za dwa tygodnie.

Przyłapani na gorącym uczynku

Pocałunek Kamili i Piotra zostanie dostrzeżony przez Kingę. Żona Zduńskiego postanowi zabrać dzieci i wyprowadzić się do Grabiny. Kinga o wszystkim opowie Marii. Czy zacznie szukać pocieszenia w objęciach Pawła?

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE