Maciej Maciejowski – mąż prowadzącej „Pytanie na śniadanie” Anny Kalczyńskiej, odszedł ze stacji TVN. Mężczyzna pracował w niej od 2004 roku.

Maciej Maciejowski, mąż Anny Kalczyńskiej, odszedł ze stacji TVN

Anna Kalczyńska/screen Instagram @annakalczynskam
Anna Kalczyńska/screen Instagram @annakalczynskam

- 16 lat to kawał życia. Podsumowania zostawiam Tobie, kochany Mężu. Jestem z Ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu. A teraz: Hajda!!! Do przodu!! -– napisała na swoim profilu na Instagramie dziennikarka.

Maciej Maciejowski, jak wspomniał portal Pudelek, rozpoczął karierę w stacji TVN w 2004 r. . Na samym początku swojej ścieżki zawodowej był menadżerem marketingu stacji TVN24, TVN Style, TVN Trubo i TVN Meteo. Zaledwie dwa lata później otrzymał awans. Mąż Kalczyńskiej był wówczas Dyrektorem Kanału TVN Turbo oraz project managerem portalu newsowego TVN24.pl. W latach 2008-2011 zajmował się kanałem oraz mediami TVN Warszawa. Później objął stanowisko Zastępcy Programowego ds. Kanałów Tematycznych: TVN 7, TVN Style, TVN Turbo oraz iTVN.

Zgodnie z informacjami, które udało się otrzymać portalowi Pudelek, mąż Kalczyńskiej poinformował o odejściu ze stacji TVN dziś rano. Okazuje się, że jego współpracownicy byli równie zaskoczeni.

- Zmiany są częścią naszego życia, co wszyscy szczególnie mocno odczuliśmy w ostatnich miesiącach. Wpisane są też w naturę mediów (...). Dlatego cały czas musimy upraszczać nasze struktury, aby być bardziej elastycznym, błyskawicznie reagować na potrzeby widzów oraz szybko dopasowywać się do wymogów rynku. Ale decyzje o zmianach, choć są konieczne, czasem podejmuje się z ciężkim sercem - brzmi fragment komunikatu wysłanego do pracowników.

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE