Instagram Krystyny Jandy zawiera zazwyczaj wpisy dotyczące wyłącznie jej życia zawodowego. Gwiazda często dzieli się zdjęciami z planów filmowych w towarzystwie innych znajomych z branży. I chociaż fani przyzwyczajeni są do takiej internetowej działalności Jandy, to czasem zostają mile zaskoczeni, kiedy ta postanawia udostępnić nieco bardziej prywatne ujęcia.

Znana aktorka chwali się wnuczką

Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiła się fotografia, która wzbudziła mnóstwo emocji wśród fanów aktorki. Było to ujęcie jej szesnastoletniej wnuczki - Jadwigi. Krystynie Jandzie nieczęsto zdarza się pokazywanie publicznie członków swojej rodziny, dlatego internauci byli zachwyceni jej nowym wpisem.

Wnuczka aktorki, Jadzia (Instagram)
Wnuczka aktorki, Jadzia (Instagram)

Jadwiga jest córką Marii Seweryn, która z kolei jest owocem miłości Jandy z Andrzejem Sewerynem. Zarówno córka, jak i były mąż aktorki, są szeroko znani mediom, jednak widok szesnastoletniej wnuczki był dla fanów zaskoczeniem. Natychmiast zaczęli oni w komentarzach dzielić się swoimi przemyśleniami na temat jej urody, którą każdy z nich porównywał do kogoś innego.

"Jaka podobna do mamy!", "Piękna kobietka. Geny najlepsze, bo po babci", "Ja w niej widzę twarz Andrzeja Seweryna" - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że młoda dziewczyna odziedziczyła wszystko co najlepsze po absolutnie każdym z członków artystycznej rodziny.

Zobacz także: To nieprawdopodobne, jak potraktowano fanów Gienka Loski. Wszystkie znicze i pamiątki znalazły się na śmietniku

Może cię zainteresować: Kolejne ognisko zakażeń wśród duchownych. Setki osób trafiły na kwarantannę

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor o ślubie. Kontrowersyjna opinia prezenterki na temat związków