Lubiana prezenterka zdecydowała się zabrać głos w sprawie swojego przyszłego ślubu. Jej opinie wprawiły wszystkich fanów w osłupienie.

Dowbor woli być singielką?

Życie miłosne Katarzyny Dowbor było, niestety, pełne niepowodzeń. Miała aż trzech mężów, jednak żaden z nich nie okazał się tym "jedynym". Pierwszym z nich był Piotr Dowbor, drugim dziennikarz Janusz Atlas, a trzecim - również dziennikarz, Grzegorz Świątkiewicz. Po swoim ostatnim rozwodzie weszła w jeszcze jeden krótki związek z Jerzym Baczyńskim, jednak po narodzinach ich córki para postanowiła się rozstać. Obecnie, od ponad 20 lat, prowadząca programu "Nasz nowy dom" pozostaje singielką i...wygląda na to, że jest jej z tym dobrze.

Katarzyna przyznała, że w pełni odpowiada jej życie w pojedynkę. Dzięki temu może poświęcić więcej uwagi swoim dzieciom i wnukom, a także spełniać się w karierze. Kilka lat temu w jednym z wywiadów podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat związków. Zapytana o rady, jakie da swojej córce w temacie mężczyzn, odpowiedziała:

"Powiem jej tylko, by wystrzegała się głupich chłopaków, bo nie ma nic gorszego niż mężczyzna, który z racji swojej głupoty nie może być dla kobiety autorytetem. Można być silną kobietą, ale nie można całe życie grać siłaczki. W paru swoich związkach grałam siłaczkę i wiem dziś, że to był wielki błąd. Kobieta powinna dać mężczyźnie szansę, by mógł się nią zaopiekować jak małą dziewczynką".

Katarzyna Dowbor z byłym mężem
Katarzyna Dowbor z byłym mężem

Wielu jej słowa mogły wprawić w osłupienie. To jednak nie wszystko - w tym samym wywiadzie zdradziła również, że wiele z jej dobrych koleżanek woli żyć w pojedynkę, niż z byle kim. Dowbor wyznaje taką samą zasadę - przyznała, że nawet gdyby w jej życiu nagle pojawił się odpowiedni kandydat na męża, to nie zdecydowałaby się na ten krok po raz kolejny.

"Nie chcę znów mieć męża "(...) Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny?" - stwierdziła prezenterka.

Zobacz także: Maturzyści pytają o pozwolenie na organizację studniówek. Ministerstwo Edukacji Narodowej odpowiada

Może cię zainteresować: Nowe zakażenie wśród duchownych. Gdzie jest nowe ognisko zakażenia

Pisaliśmy również o: Zaskakujące wyznanie "Królowej życia". Zdradziła, jak chciała nazwać dzieci