W często opowiadanej historii książę William od razu wyczuł, że Meghan Markle może nie pasować do stylu brytyjskiej rodziny królewskiej „nigdy nie narzekaj, nigdy nie pytaj”. Po tym, jak książę Harry podobno przedstawił Williama amerykańskiej aktorce telewizyjnej i powiedział swojemu starszemu bratu, że planuje się z nią ożenić, przyszły król podobno powiedział: „Wydaje się, że sytuacja przebiega dość szybko. Jesteś pewny?"

Czy Harry był pewien swojej decyzji

Niektórzy twierdzą, że „nietaktowna, ale pełna dobrych intencji” reakcja Williamsa na Meghan jest początkiem obecnego historycznego momentu, w którym znajduje się rodzina królewska, a Harry i Meghan oszałamiają świat, ogłaszając ich „Megxit” od rodziny królewskiej, zgodnie z Daily Beast.

Po komentarzu Williama, Harry „wpadł w wściekłość” i nigdy nie zapomniał, że Meghan - i on z nią - nigdy nie zostaną w pełni przywitani w rodzinie. W wyniku wypowiedzenia oświadczenia księcia i księżnej Sussex spekulacje o tym, czyja to wina, że ​​monarchia nagle straciła dwie, o których niektórzy mówią, że są jej najjaśniejszymi gwiazdami, nie mają końca.

Ludzie debatują również, czy brak szacunku ze strony Harry'ego i Meghan, jeśli nie powiadomili Williama, królowej lub księcia Karola, przed upublicznieniem swoich planów, jak podała. Ale jeśli nic więcej nie wydarzy się w królestwie, wydaje się, że William miał rację, zastanawiając się, czy Meghan będzie pasować, ponieważ okazało się, że nie może jest, by się dostosowała, lub że nie chce tego zrobić.

Oczywiście Meghan wyszła za mąż jako kobieta z kwitnącą karierą, pieniędzmi i własnymi opiniami, jak powiedział Atlantic. Ale co więcej - niezależnie od tego, czy William zdawał sobie z tego sprawę w tym czasie - Meghan okazała się katalizatorem dla jego brata, który zobaczył, że nie jest zadowolony ze status quo i że musi zmienić sytuację dla siebie.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości

Zerknij: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"