Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu pary celebrytów - Blanki i jej chłopaka Barona, znanego z zespołu Afromental. Chociaż mogłoby się wydawać, że dla autorki "365 dni" będzie to trudny czas, to nie zrezygnowała ona z aktywności w mediach społecznościowych oraz...wyjazdu do Egiptu.

Lipińska cierpi w wyniku obostrzeń

Celebrytka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie nowymi zdjęciami oraz różnego rodzaju przemyśleniami. Ostatnio postanowiła odnieść się do nakazu noszenia maseczek, który obecny jest w Polsce już od kilku miesięcy.

"Nie myślcie o tych maskach, co je wprowadzili, żeby je nosić. Jestem poza tym jeszcze przez wiele, wiele dni. Więc nie będę się zastanawiać, jak ja i moja astma wytrzymamy to, ale ok. Więc życzę wam dużo siły, cierpliwości i myślcie o tym, że zaczyna się weekend" - wspomniała w jednej ze swoich relacji.

Szczególną uwagę fanów przykuła uwaga o astmie. Ochoczo zaczęli udzielać celebrytce rad na uniknięcie obostrzeń, które mogą źle wpłynąć na jej zdrowie.

"Jeżeli masz wystawione zaświadczenie od lekarza, to możesz chodzić bez maseczki. Jest żółta strefa i nie został jeszcze ogłoszony stan wyjątkowy. Nie mogą nam nakazać noszenia ich, ponieważ w konstytucji nie ma takiego paragrafu i wszystkie osoby, które nawet dostały taki mandat, to finalnie zostały one cofnięte przez sąd" - wytłumaczyła jedna z internautek.

Lipińska wyznała jednak, że w jej przypadku takie rozwiązanie się nie sprawdziło.

Lipińska jest załamana obostrzeniami (Instagram)
Lipińska jest załamana obostrzeniami (Instagram)

"Próbowałam to swego czasu wytłumaczyć Pani ekspedientce w sklepie na Wilanowie i co? Nico, powiedziała, że i tak mi nic nie sprzeda, bo nie mam maski" - pożaliła się celebrytka.

Wśród wielu internautów jej postawa wzbudziła niemałe kontrowersje. Pisali oni o tym, że pomimo, iż też cierpią na astmę, to są w stanie bez problemu chodzić w masce. Czy astma Lipińskiej jest bardziej poważna, czy może tak jak Tomasz Karolak boi się nierozpoznania przez fanów?

Zobacz także: Zdjęcia opublikowane przez Małgorzatę Sochę robią prawdziwy szał w sieci. Internauci są oczarowani figurą aktorki

Może cię zainteresować: Zwycięzcy drugiej edycji popularnego reality show „Love Island. Wyspa Miłości” są już znani. Kto wygrał aktualną edycję programu

Pisaliśmy również o: Minister Zdrowia podjął niespodziewaną decyzję. Rozporządzenie ma rozwiązać duży problem, który ma obecnie wiele szpitali