Małgorzata Socha ostatnio opublikowała bardzo zaskakujące fotografie, na którym dumnie prezentuje swoją sylwetkę. Internauci są bardzo zaskoczeni – pozytywnie! Zgodnie zgadzają się w przekonaniu, że gwiazda wygląda wręcz oszałamiająco!

Małgorzata Socha należy do grona najbardziej popularnych i lubianych przez widzów aktorek polskich. Kobieta zyskała ogromne uznanie i rozpoznawalność dzięki udziałowi przede wszystkim w filmach oraz kultowych serialach polskich.

Przykładowe produkcje kinowe, w których występuje Małgorzata Socha to „Och, Karol 2”, „Śniadanie do łóżka”, „Wkręceni 2” czy „Jak poślubić milionera?”.

Seriale, w których można zobaczyć Małgorzatę Sochę to między innymi „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” czy „BrzudUla”. Małgorzata Socha występowała także w licznych kampaniach reklamowych.

Fani Małgorzaty Sochy wiedzą nie od dziś, że kobieta od jakiegoś czasu bardzo dba o swoje zdrowie oraz sylwetkę – często na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieszcza fotografie ukazujące, że regularnie ćwiczy oraz odżywia się zdrowo.

Sylwetka kobiety jej się odwdzięcza! Pod ostatnim zamieszczonym zdjęciem pojawiła się wręcz burza komentarzy!

Aktorka ćwiczy na SUP-ie

Małgorzata Socha opublikowała fotki, na których uczy się pływać na desce do paddleboardingu, czyli na Stand Up Paddle. Mało kto zwrócił jednak uwagę na fakt nauki nowego sportu, a bardziej… na oszałamiającą sylwetkę 40 – latki!

Figura idealna, i mówię jako kobieta, nie ma się do czego przyczepić, można tylko pozazdrościć, ale tak pozytywnie – napisała jedna z internautek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA