Lara Gessler powoli awansuje ze stanowiska córki Magdy Gessler, restauratorki prowadzącej „Kuchenne rewolucje” w TVN, do miana prawdziwej celebrytki, która zebrała już rzeszę własnych fanów.

Kobieta z chęcią pokazuje zdjęcia z różnych miejsc oraz wydarzeń na swoim Instagramie. Od jakiegoś czasu równie chętnie publikuje także fotki z ciążowym brzuszkiem – ona i Piotr Szeląg już niebawem zostaną rodzicami.

Termin porodu Lary Gessler wyznaczono na przełom września i października. Jej fani nie mogą się doczekać, aż Lara będzie mieć dziecko.

Lara Gessler wyszła za mąż?

Lara Gessler ma już za sobą jedno małżeństwo. Córka restauratorki w 2017 r. stanęła na ślubnym kobiercu u boku byłego już męża Pawła Rucza. Ich małżeństwo nie przetrwało. Para rozwiodła się zaledwie półtora roku po ślubie. Na szczęście Lara Gessler długo nie została sama. Szybko znalazła miłość w ramionach jej podobno aktualnego już męża i ojca i przyszłego dziecka Piotra Szeląga.

View this post on Instagram

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Informacja o ciąży Lary spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Jak przyznała sama lara, ciąża była jej marzeniem. Niedługo po tej wspaniałej nowinie dowiedzieliśmy się, że para zamierza się pobrać. Jak podaje Super Express najprawdopodobniej do ślubu już doszło. Lara oficjalnie nie potwierdziła informacji o tym, jakoby zawarła związek małżeński. Spekulacje o zawarciu małżeństwa wywołało najnowsze zdjęcie Lary Gessler, na którym para prezentuje się w iście ślubnej scenerii. Pod postem znalazło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Jak myślicie faktycznie się pobrali?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI