Elżbieta Romanowska to znana i uwielbiana przez wielu Polaków gwiazda telewizji. Największą sympatię zyskała dzięki roli w serialu Ranczo. Aktorka miała okazję ludzie nawet w jednym z najpopularniejszych tanecznych show jakim jest Taniec z gwiazdami. Niestety umiejętności taneczne nie przepadły wówczas do gustu widzom programu. Sytuacja była na tyle poważna, że aktorka rozważała nawet odejście z programu. Na szczęście nie poddała się i tanecznym krokiem razem z Rafałem Maserakiem dotarli nawet do finału. Mało tego, aktorka potrafi także świetnie śpiewać. Brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” a także „Jak oni śpiewają?”.

Ela Romanowska ulegla wypadkowi

Ela Romanowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami informacjami ze swojego życia. Ostatnio zamieściła post, w którym oznajmiła że złamała rękę.

- Dziś zdecydowanie miałam gorszy dzień. (…) Lubię pracować, gotować, podróżować a teraz sama włosów nawet sobie nie mogę umyć, o uczesaniu nawet nie wspomnę. Czuje się ograniczona i zależna od innych. Trochę mnie dziś to wszystko przerosło, trochę sobie popłakałam poużalałam się nad sobą - zaczęła w swoim wpisie.

Jak przyznała Ela Romanowska sytuacja, w której aktualnie się znajduje jest dla niej bardzo ciężka. Złamana ręka uniemożliwia jej wykonywanie wielu czynności w tym także tych podstawowych. Na szczęście aktorka myśli pozytywnie i nie załamuje się.

View this post on Instagram

Dziś zdecydowanie miałam gorszy dzień. Bolącą ręka która dziś szczególnie dawała się we znaki. Ja raczej jestem kobietą samodzielna , kobietą która nie usiedzi za długo w jednym miejscu . Lubię pracować , gotować , podróżować a teraz sama włosów nawet sobie nie mogę umyć o uczesaniu nawet nie wspomnę . Ubranie się czy przygotowanie posiłku mogłabym przyrównać do zdobycia wysokiej góry. Czuje się ograniczona i zależna od innych . Trochę mnie dziś to wszystko przerosło trochę sobie popłakałam poużalałam się nad sobą i nagle zdałam dobie sprawę ze to sytuacja przejściowa za pare tygodni jak wszystko pójdzie dobrze znów odzyskam pełna sprawność! A co maja powiedzieć ludzie którzy żyją z urazami rąk czy nóg walczą o samodzielność każdego dnia . Nie poddają się walczą ! Nie użalają się nad sobą tylko działają . Wiec koniec marudzenia czas kopnąć się w tyłek i działać , wykorzystać ten czas przymusowego siedzenia w chałupie na dupie produktywnie !!! #positiveenergy #girlpower #strongwomen #power #polishwoman #positivethinking #hair @rudysinek #makeup @patrycjasierzputowska_makeup #style @karolina_trebacz @lilit_fashion

A post shared by Ela Romanowska (@elaromanowska) on

- Zdałam sobie sprawę, że to sytuacja przejściowa i za parę tygodni, jak wszystko pójdzie dobrze, znów odzyskam pełną sprawność! A co mają powiedzieć ludzie, którzy żyją z urazami rąk czy nóg, walczą o samodzielność każdego dnia. Nie poddają się walczą! Nie użalają się nad sobą tylko działają Więc koniec marudzenia czas kopnąć się w tyłek i działać, wykorzystać ten czas przymusowego siedzenia w chałupie na dupie produktywnie! - dodała.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW