Tam kopał w ziemi i majstrował przy grobach weteranów. Dopiero kilka miesięcy później ludzie w końcu zdali sobie sprawę, co naprawdę robi ten mężczyzna!

Większość z nas woli spędzić weekend relaksując się z rodziną, na kanapie z książką lub oglądając film. Jednak są tacy, którzy nie żałują poświęcenia wolnego czasu na sprawy publiczne. Niestety, ich poczynania nie często cieszą się należytą uwagą i pochwałami.

Mieszkaniec Florydy Andrew Lumish postawił sobie za cel przywrócenie świetności nagrobkom amerykańskich bohaterów, aby ich historie i wspomnienia mogły zostać przywrócone do życia. „Byłem zaniepokojony stanem grobów bohaterów mojego kraju” - mówi Andrew.

„Ich nagrobki wyglądały okropnie, niektórzy nie potrafili nawet odczytać na nich nazwisk!” Czy ci ludzie nie zasłużyli na to, aby ich miejsca ostatniego spoczynku wyglądały dostojnie?„

W każdą niedzielę Lumish spędzał czas na cmentarzu. Oczyścił już ponad 300 nagrobków. Niektóre nagrobki zajęły mu kilka miesięcy, ale to go nie powstrzymało.

Po oględzinach, dzieli się wynikami swojej niesamowitej pracy w Internecie. Aby uczcić pamięć, dołącza do zdjęcia informacje o zmarłym.

Część z tych osób nie ma już krewnych lub mieszkają w innych miastach i nie stać ich na opiekę nad grobem weterana. Lumish nie tylko odnawia nagrobki, ale wskrzesza pamięć o bohaterach.

Ta historia jest przykładem tego, jak powinien wyglądać prawdziwy patriotyzm! W końcu kochać swój kraj to przede wszystkim uczcić pamięć o jego bohaterach! Mamy nadzieję, że ta historia zainspirowała Cię do bezinteresownego i dobrego uczynku.

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA