Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych. Zaznaczała także, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaw polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.
Stało się Boże coś, czego nikt się nie spodziewał. Jedna z najpopularniejszych medialnych par czyli Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Informacje o tym podała na swoim Instagramie zrozpaczona pisarka.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

Na szczęście Blanka ma teraz wsparcie w bliskich. Pisarka aktualnie znajduje się w egipskiej El Guanie, gdzie miał lecieć z nią ukochany. Niestety z romantycznej wyprawy nici. Teraz pisarka leczy swoje złamane serce u boku przyjaciół.
Na instagramie Blanki pojawiła sie ostnio pierwsza od czasu rozstania z Baronem relacja instastory.
- Chciałabym podziękować, zwłaszcza kobietom, za całą masę cudownej energii i wiele słów wsparcia. To naprawdę miła odmiana, bo ostatnio dostawałam tylko wiadomości, że jestem brzydka i źle mi w aparacie. Także dzięki, moje kochane panie – powiedziała Lipińska.
Póki co Baron nie skomentował sprawy. Muzyk jedynie zablokował możliwość komentowania zdjęć z byłą parterką oraz najnowszego zdjęcia w galerii.

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA