Przyszłość nadchodzącego wielkimi krokami Sylwestra 2020/21 jest niepewna. Jak informują własciciele hoteli oraz organizatorzy imprez w tym roku rezerwacje sylwestrowe napływają w zółwim tempie. To zupełnie inaczej niż zwykle.

Sylwester 2020/21. Czy w ogóle się odbędzie?

Sylwester z TVP. Źródło: Youtube
Sylwester z TVP. Źródło: Youtube

Do końca roku coraz mniej czasu, a co za tym idzie, większość z nas zaczyna już planować, jak spędzi Sylwestra. Ponadto, miasta rozpoczęły już ostatnie przygotowania.
Niewątpliwie, jednym z miast, do którego w tym okresie przybywa najwięcej turystów, jest Zakopane. Mimo, iż mamy już październik w daalszym ciągu niewiadomo co z imprezą sylwestrową w stolicy gór.
To czy Sylwester 2020 w ogóle się odbędzie jest dla wielu prawdziwą zagadką. Najbardziej niepewni swojej przyszłości są właściciele hoteli, sal bankietowych i restauracji, które już o tej porze roku powinny cieszyć się niemalże pełnymi rezerwacjami. Niestety w tym roku jest zupełnie inaczej. Nikt nie planuje sylwestra z dwumiesięcznym wyprzedzeniem z obawy przed tym, że może zostać odwołany.
Choć właściciele sal starają się zapewniać, że podczas imprezy zachowane zostaną wszelkie obostrzenia, nie wiadomo czy miejsce, w którym znajduje się inpreza nie trafi do strefy czerwonej a co za tym idzie - zostanie odwołane.
Zakopane/screen Wikipedia @Januszk57
Zakopane/screen Wikipedia @Januszk57

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA