"RMF-FM" podaje, że jeden z uczestników muzycznego talent show został przez publicznośc wybuczany za to, co powiedział o Edycie Górniak. Choć podczas przesłuchania w ciemno zrobił ogromne wrażenie na jurorach, emocje nieco opadły, gdy Miłosz zaczął mówić.

Zaśpiewał utwór "Dive" i trafił pod skrzydła Diwy

Gdy jurorzy odwrócili się rażeni vocalem nastolatka, publiczność wprost oszalała. Edyta Górniak nie szczędziła pochwał...

Aż wstanę, bo mnie poniosło. Piękny masz wokal, chłopaku. Jesteś o rok starszy od mojego syna. Wokal subtelny… Było w tym wykonaniu dużo czułości i delikatności, niewinności mimo tego, że niektóre dźwięki były mocne. A końcówka to po prostu… anioł w postaci męskiej. Jestem absolutnie zauroczona.

Za co chłopak został wybuczany? Otóż przyznał się Edycie, że jeszcze nie było mu dane być na jej koncercie - nigdy. Gwiazda nie zraziła się tym i zaproponowała, że zaśpiewa specjalnie dla niego prywatny koncert. Po obietnicy finału pod jej opieką, chłopak wybrał ją jako swoją trenerkę.

Co sądzicie o zachowaniu publiczności?


YouTube/The Voice of Poland

O tym sie mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem

O tym pisalismy ostatnio: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany