Jak podaje "Lelum", show "Rolnik szuka żony", budzi w widzach coraz więcej skrajnych emocji. Telewizja Polska postanowiła jednak usunąć z kultowej produkcji fragment, który właśnie trafił do sieci.

Wśród fanów zawrzało, zaskakujące nagraniewywołało burzę. "Rolnik szuka żony" to jeden z najp[opularniejszych programów Telewizji Polskiej, jednak okazuje się, że nie wszyscy uczestnicy powinni wychodzić przed szereg. Po tym, co działo się po emisji zapowiedzie odcinka 4, Telewizja Polska podjęła decyzję...

WYCINAMY JÓZEFA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Józef też bez większych wahań :)

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Józef to 66-letni emerytowany policjant, wdowiec z województwa lubelskiego, a rolnictwem zaczął się parać dopiero po przejściu na emeryturę. Mimo faktu, że stracił najbliższą osobę, prowadzącą Martę Manowską ujął swoją pogodą ducha. Cóż zatem sprawiło, że fragment z mężczyzną został wycięty niczym sucha gałąź z jabłoni?

"Atak niespokojnych rąk Józefa" stał się hitem siódmej edycji programu. O co chodzi?

YT

Lepkie rączki Józefa zniesmaczyły wielu widzów.

YT

YT

Za nami pierwszy odcinek ulubionego programu wielu Polaków "Rolnik szuka żony" i zgodnie z tradycją, Marta Manowska przyjechała do rolników i rolniczki z pudłami pełnymi listów.

W tej sytuacji mieliśmy szansę skonfrontować wrażenia, które wytworzyły wizytówki z rzeczywistością. Nie wyszło to wszystkim na korzyść.

Podczas czytania listów u jednego z nich Marta Manowska nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło.

W siódmej edycji Rolnik szuka żony bierze udział czterech rolników i jedna rolniczka jednym z panów jest Józef, który to właśnie przy czytaniu listów na jego gospodarstwie sprawił, że wydarzyła się nie do końca komfortowa sytuacja.

YT

W reakcji prowadzącej Marty manowskiej widać było, że mocno się zmieszała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

"Każdy dzień w samotności jest taki... stracony" Nasza poczta dotarła do Józefa!

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Okazuje się, że według internautów, powtórzyła się historia ze starszym panem - rubasznikiem, który zbyt mocno wybrzydza i mógłby bardziej wpasować się w "Sanatorium Miłości", niż zajmować miejsce w "Rolniku".

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Media obiegła kontrowersyjna wiadomość. Szykuje się wzrost subwencji dla partii politycznych. Czy posłowie dostaną spore podwyżki

Zerknij: Gliwice: 67-letni kierowca volkswagena usłyszał zarzuty w związku z sobotnim zderzeniem autokaru z busem. Rodziny 9 osób pogrążone w żałobie