Kilka dni temu kamera zamontowana w lesie przez nadleśnictwo zarejestrowała coś, czego nikt się nie spodziewał. Nagle tuż przed obiektywem kamery stanął jeleń i zrobił coś fenomenalnego… To nagranie robi prawdziwą furorę w internecie! Każdy musi je koniecznie zobaczyć!

Jak wiadomo, w lasach często montowane są kamery przez leśników – mają oni na celu przede wszystkim kontrolę nad tym, co dzieje się w lesie, ale także pragną obserwować zachowania zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Kamery w lasach są niezwykle potrzebne, gdyż od jakiegoś czasu bardzo wzrosły kary dla osób zaśmiecających lasy. Kiedy dzięki kamerze zostaną złapani na gorącym uczynku, wtedy osoby łamiące prawo szybko mogą być schwytane.

Jak wspomnieliśmy, kamery także służą do obserwacji zwierząt, ich zachowań czy ewentualnych wypadków, które także mogą się im przytrafić – wtedy dzięki kamerom otrzymają odpowiednią pomoc.

Nagranie z kamery, która zarejestrowała jelenia w nadleśnictwie Baligród stało się prawdziwym hitem w sieci! Koniecznie zobacz!

To nagranie to prawdziwy hit!

Ten jeleń wygląda, jakby celowo podszedł pod samą kamerę. Najpierw widać, jak pije wodę z kałuży, a następnie… ekstremalnie głośno ryczy!

Jak wskazuje nadleśnictwo, wrzesień jest okresem godowym dla jeleni, czyli urządzają wtedy tak zwane rykowisko – ten, który zrobi to najgłośniej, jest najatrakcyjniejszym partnerem dla samicy.

Nocą...

Bywało i tak, że nocą zaryczał głośno jeleń... ;) Kazimierz Nóżka

Posted by Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe on Tuesday, September 22, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA