Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla wszystkich Polaków! Już niebawem będzie miała miejsce zmiana czasu – z letniego na zimowy. Przesuniemy zatem zegarki. Okazuje się, że nie wszystkim podobają się takie zmiany czasu. Dlaczego?

Jak powszechnie wiadomo, w Polsce, jak i w innych krajach na świecie istnieje system zmiany czasu. Każdego roku wszyscy Polacy przesuwają zegarki o jedną godzinę do przodu bądź do tyłu, w zależności czy zmieniamy na czas letni czy zimowy.

Takie zmiany mają miejsce zawsze wiosną oraz jesienią. Zmiana czasu z letniego na zimowy już wkrótce, bo w nocy z 24 na 25 października – w którą stronę zatem przesuniemy zegarki?

Zmiana czasu na zimowy już wkrótce

Zmiana czasu na zimowy zawsze jest przyjemniejsza w odczuciu, ponieważ zegarki przesuwamy o godzinę do tyłu. W praktyce oznacza to, że rankiem będziemy mieć o godzinę dłużej snu. Dla osób, które wstają regularnie o stałej porze będzie to przyjemna zmiana – dopóki się nie przyzwyczają.

Dlaczego zatem zmieniamy czas? Okazuje się, że celem jest zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Polakom jednak nie podobają się owe zmiany.

Przeprowadzone przez Komisję Europejską ankiety na ponad 4 milionach Polaków wyraźnie pokazują, że mieszkańcy naszego kraju chcą zniesienia zmian czasu!

Za tą opcją odpowiedziało ponad 80 procent głosujących! Czy to oznacza, że zostaną zniesione? Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości to bardzo możliwe.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA