Uwaga! Najnowsze informacje w sprawie koronawirusa! Ministerstwo Zdrowia właśnie wystosowało ważny apel do wszystkich Polaków. Okazuje się, że nie wszystkim podoba się nowe zalecenie… Internauci nie kryją swojego oburzenia. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce od kilku dni staje się naprawdę poważna i dramatyczna. Niemalże każdego dnia liczba dobowych zakażeń jest coraz większa, a rekordem były sobotnie statystyki, które wskazywały na 2367 potwierdzonych nowych przypadków.

Dzisiejsze statystyki (05.10.2020r.) są nieco lepsze, lecz nadal nie są dobre – dziś poinformowano o 2006 zachorowaniach.

W związku z tym Polacy masowo zaczynają martwić się, czy nie zostanie ponownie wprowadzony tzw. lockdown i po raz kolejny nie będzie można wyjść z domu bez strachu.

Ministerstwo Zdrowia apeluje o zachowanie rozwagi i traktowania sytuacji poważnie – nie wszystkim jednak podoba się owy apel. Jak brzmi?

Ministerstwo Zdrowia wydało specjalny apel

- Zostań w domu jeśli: kaszlesz, twoje samopoczucie jest pogorszone, kichasz, masz podwyższoną temperaturę. Jeśli masz jeden z poniższych objawów, zostań w domu — brzmi treść komunikatu, który pojawił się w sieci dziś rano.

Jak się okazuje, wiele osób wyraziło swoje oburzenie i sprzeciw twierdząc, że to jest niemożliwe, aby którykolwiek pracodawca zgodził się na pozostanie w domu przez katar czy kaszel. Nie ma zatem szans, aby zostać w domu na własne życzenie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA