Niezwykle ważna informacja dla wszystkich wiernych kościoła katolickiego. Jeden z najbardziej uznanych i zasłużonych księży w Polsce zmarł z powodu zachorowania na COVID-19. Wierni i bliscy pogrążeni są w ogromnym smutku i żałobie…

Ksiądz prałat Andrzej Miszewski pełnił swoje posługi kapłańskie niemal pięćdziesiąt lat! Sprawował je na parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chmielnie na Pomorzu.

Właśnie na stronie internetowej parafii pojawiła się przykra wiadomość o jego odejściu, która dosłownie wstrząsnęła wiernymi.

- Odszedł w niedzielę, Dzień Pański, w który tak wiele razy był pośrednikiem między Bogiem a parafianami, sprawując najświętszą Eucharystię. Odszedł w miesiącu różańcowym, otoczony płaszczem Najświętszej Pani Naszej Chmieleńskiej, której był tak wiernym czcicielem. - piszą księża z parafii.

Andrzej Miszewski zmarł w wieku 81 lat

Ksiądz Andrzej Miszewski był uwielbiany przez parafian. Ponadto, dzięki swojej bohaterskiej postawie i szerzeniu wiary podczas stanu wojennego został odznaczony Medalem im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

- Wykazał się szczególnym hartem ducha w latach stanu wojennego, organizując wielokierunkową akcję pomocy niesłusznie prześladowanym - mówią przyjaciele ks. Andrzeja Miszewskiego.

Ksiądz Miszewski zachorował na COVID – 19 i niestety nie udało się go uratować. Duchowny odszedł z tego świata mając 81 lat. Wierni zapamiętają go do końca życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA