Najnowsze informacje o zmarłym rok temu Piotrze Woźniak – Staraku właśnie ujrzały światło dzienne. Nikt prędzej o tym nie wiedział, a tajemnicę wyjawiła znajoma rodziny. O co chodzi? Co takiego przekazała kobieta światu?

Piotr Woźniak – Starak był znany niemalże każdemu w branży kinowej. Prowadzone przez niego dwie spółki, w tym Watchout Productions wzbudzały szacunek współpracowników, a sam Woźniak – Starak zyskał miano dobrego biznesmana. Ponadto, mężczyzna był mężem jednej z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, Agnieszki Szulim.

Wydarzenia z sierpnia ubiegłego roku na zawsze pozostaną w pamięci najbliższych producenta, ale także i w pamięci mediów i jego fanów. Piotr Woźniak – Starak zginął tragicznie podczas wakacji 2019 roku na Mazurach z przyjaciółmi.

Piotr Woźniak – Starak, jeden z najpopularniejszych producentów filmowych oraz biznesmanów w Polsce, którego nagła śmierć w zeszłym roku dosłownie zszokowała wszystkich, w tym roku skończyłby równo 40 lat.

Po czasie jednak na jaw wyszła jedna, skrywana informacja…

Tego nie wiedział nikt!

Monika Banasiak, była żona popularnego gangstera Słowika zdradziła, że żyła w bliskich relacjach z producentem filmowym. Co więcej, wyznała, że Woźniak – Starak miał w planach nakręcić film inspirowany jej życiem!

– To miał być thriller inspirowany moim życiem. Miałam być na planie i wszystko konsultować. Wiem, że Piotrek zrobiłby wspaniałe kino. Dużo lepsze niż Vega – mówiła kobieta.

Czy to prawda? Tego nikt już się nie dowie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA