Partner Julii Kuczyńskiej, Sebastian Fabijański właśnie ogłosił w internecie swój apartament na sprzedaż. Kwota, jaką za niego chce jest wręcz nieprawdopodobna i zwala z nóg! Internauci łapią się za głowę, niewiele osób będzie stać na to mieszkanie… Ile zatem kosztuje?

Sebastian Fabijański jest jednym z najbardziej popularnych aktorów, który występował w wielu polskich produkcjach. Od końca poprzedniego roku związał się z blogerką modową, Julią Kuczyńską o pseudonimie artystycznym Maffashion.

Para jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewają się dziecka, a zaledwie kilka dni potem maluch pojawił się na świecie – zdaniem wielu to była najbardziej ukrywana ciąża w polskim show – biznesie.

Para podczas lockdownu oraz trwania ciąży zamieszkała w apartamencie Sebastiana Fabijańskiego, lecz wkrótce zamierzają pobudować własny kąt. Z tego względu mieszkanie na Wilanowie zostało wystawione na sprzedaż – jego cena jest niebotycznie wysoka!

Apartament za 3 miliony złotych!

Tak, to nie żart! Apartament Sebastiana Fabijańskiego wart jest 3 miliony złotych. Jak czytamy w ofercie, mieszkanie ma aż 164,68 m2 i znajduje się na najwyższym piętrze budynku.

- Penthouse charakteryzuje się ciszą i prywatnością, wysokie 3-metrowe sufity w połączeniu z panoramicznymi oknami, powodują, że odczucie przestrzeni jest jeszcze większe. Ogromny taras o powierzchni 52 m2 w otoczeniu wierzb zapewnia intymność, a jego układ pozwala na pełne wykorzystanie tej powierzchni. - brzmi część ogłoszenia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA