Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych gwiazd polskiej sceny muzycznej i show – biznesu ostatnio opublikowała zaskakującą fotografię. Przedstawiała gwiazdę w dzieciństwie – fani mieli ogromny problem, aby ją rozpoznać! Czy to naprawdę ona? O kogo chodzi?

Fotografie z dzieciństwa wstawiane przez duże gwiazdy są zawsze bardzo lubiane przez internautów – jakiś czas temu bardzo modne było wyzwanie zwane 10 years challenge, które polegało na wrzucaniu fotki sprzed dziesięciu lat.

Poza tym bardzo modnym trendem jest wrzucanie sobie fotografii z kimś z okazji szczególnych dni – na przykład zdjęcie z mamą na Dzień Matki czy z babcią – na Dzień Babci.

Jedną z takich osób, która chętnie zamieszcza swoje dawne fotki jest… Natalia Kukulska, która zamieściła fotografię z czasów dzieciństwa ze swoją babcią. Internauci ledwo ją rozpoznali!

Natalia Kukulska z babcią

Jakiś czas temu Natalia Kukulska – jedna z najpopularniejszych osobistości polskiej sceny muzycznej pognała za trendem i również opublikowała zdjęcie z dzieciństwa.

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka ciężko rozpoznać, kim ona jest! Nawet najwięksi fani Kukulskiej mieli z tym problem!

- Skoro wyciągacie asy fotograficzne z babciami, wchodzę w tę zabawę i ja bo jestem sentymentalna! Babcia - przecież samo słowo już jest do przytulenia! Uściski babciusie!!! ps. Ś.p. Babcia Halinka ze mną 6 letnią w samolocie z Chicago na Florydę. - tak brzmiał podpis zdjęcia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA