Najnowsze doniesienia w brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Książę Filip szczerze wypowiedział się o Meghan Markle – nie jest zachwycony jej postawą życiową. O co chodzi? Co takiego jej powiedział?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Książę Filip jest przeciwny takiemu zachowaniu!

Tym razem chodzi zaś o żonę księcia Harry’ego, Meghan Markle, która ma ogromny wpływ na męża i robią wszystko wedle jej słów. Kobieta chciała, aby porzucili tytuły szlacheckie, po czym ponownie zajęła się aktorstwem.

Książę Filip jest bardzo przeciwny jej podejściu do życia, o czym mówi autorka biografii o rodzinie królewskiej.

- Myślę, że jest bardzo, bardzo rozczarowany, ponieważ wydaje mi się, że porzucił karierę morską, aby stanąć po stronie królowej i pomóc monarchii. Dlaczego Meghan nie może po prostu zrezygnować z kariery aktorskiej, wspierać męża i wspierać monarchię? Jak zwykł mawiać Dianie, to nie jest konkurs popularności, tylko my wszyscy razem pracujemy- mówi biografka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA