Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla wszystkich osób przebywających na południu Polski. W Tatrach trwa prawdziwe załamanie pogodowe!

Służby ratunkowe wydały specjalny komunikat – odradzają organizowanie wycieczek w góry, ponieważ jest naprawdę niebezpiecznie!

Od wczoraj w wielu miejscach w Polsce wieje bardzo porywisty wiatr, który wyrządza ogromne szkody materialne – na południu Polski miejscami osiąga prędkość nawet 180 km/h!

Jak wynika z relacji mediów z południa, strażacy tylko od wczoraj musieli interweniować aż 43 razy.

- Dotychczas nie ma osób poszkodowanych ani uszkodzonych budynków. Powalone drzewa spadły na ciągnik i samochód. Ponadto powalone drzewa uszkadzają linie energetyczne i telefoniczne, ale głównie wyjeżdżamy do usuwania drzew z jedni - mówi rzecznik zakopiańskiej straży pożarnej Andrzej Król-Łęgowski.

Służby apelują o zachowanie ostrożności!

W związku z bardzo niebezpiecznymi warunkami, jakie panują w górach władze Tatrzańskiego Parku Narodowego wystosowały ważny komunikat dla turystów.

Proszą, aby podczas tak niebezpiecznych warunków nie wybierać się na szlaki górskie. Ponadto, apelują do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności.

- Wieje bardzo silny wiatr, który utrudnia bądź uniemożliwia wędrowanie. Na szlakach wiatr łamie gałęzie i drzewa, co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Odradzamy wyjścia w góry w takich warunkach – brzmi treść komunikatu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA