Joanna Przetakiewicz, znana projektantka mody ostatnio zaczęła wspominać zmarłego przez kilku lat partnera, Jana Kulczyka. Twierdzi, że dał jej bardzo dużo – i jest mu wdzięczna. O co chodzi?

Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez Polki projektantką mody. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem, miliarderem, który zmarł w roku 2015.

Niestety, to sprawiło, że młodsza o dwadzieścia lat partnerka zaczęła być postrzegana negatywnie, przez pryzmat pieniędzy, a nie miłości. Sama temu zaprzecza.

-Wiele osób zarzuca mi albo myśli, że zrobi mi tym przykrość, mówiąc, że „to Jan Kulczyk cię zbudował” albo że „to Jan Kulczyk otworzył ci skrzydła”. Ja tylko mówię: ja wiem, że to była wielka miłość, wiem, że otworzył mi skrzydła, wiem, że się od niego bardzo dużo nauczyłam – powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Wiele zawdzięcza mężowi

Jak wynika z jej dalszej wypowiedzi, Joanna Przetakiewicz traktowała tę relację bardzo poważnie, a najcenniejsze, co otrzymała od miliardera, to cenne wskazówki i porady, a nie - jak myśli większość - przedmioty materialne.

- Jan to nie był facet, który miał w nosie to, co ja robię, tylko ogólnie mu na mnie zależało, więc wiele mi przekazał, także biznesowych zasad. Jedną z jego zasad, której do tej pory się trzymam, była: nigdy nie pracuj z nikim, kogo nie czujesz i nie lubisz. Mogę nazwać siebie wielką szczęściarą, że miałam takiego nauczyciela przez dziesięć lat – dodała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA