Jak podaje "Plejada", prace nad ukończeniem filmu o pięknej wokalistce Violetcie Villas zostały wstrzymane. Mimo faktu, że ta diva w pełni zasługuje na ekranizację historii jej życia, film niestety nie powstanie.

Czy to już na zawsze, czy tymczasowo

Violetta Villas od lat była niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Jej największymi przebojami stały się między innymi piosenki: "Dla ciebie miły", "Czy pani tańczy twista", "Rudy rydz", "Przyjdzie na to czas" czy "Do ciebie mamo".

O tym filmie media mówią już od paru lat. Według krążących informacji, w Violettę Villas wcielić się miały Margaret, Joanna Kulig, czy Katarzyna Figura, tymczasem zaskakujący wybór padł na Michalinę Olszańską.

Miejmy nadzieję, że po zmianie producenta, który nie dotrzymywał terminów na takiego, który weźmie się do pracy, powstanie film o życiu wspaniałej Czesławy Gospodarek, której uroda i talent poszły w parze z uwielbieniem publiczności.

O tym się mówi: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka

Zerknij: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek