Ostatnio Dorota Rabczewska, znana jako Doda opublikowała na swoim Instagramie zaskakujące nagranie. Jest na nim cała w emocjach – na zmianę płacze i się śmieje ogłaszając fanom pewną informację. O co chodzi? Co sprawiło, że gwiazdą targały tak wielkie emocje?

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Dziś, po wielu latach kobieta bardzo dojrzała, co widać w jej wypowiedziach i stylu bycia. Postanowiła, poza karierą muzyczną spróbować swoich sił jako producentka filmowa!

Ogłosiła fanom wspaniałe wieści!

Jak niedawno pisaliśmy, Doda zajęła się tematyką modelek, które niegdyś zostały wywiezione do Dubaju, gdzie – prędzej nieświadome celu podróży – musiały świadczyć usługi seksualne.

Prace nad filmem „Dziewczyny w Dubaju” właśnie zakończono! Z tej okazji Doda zamieściła wzruszający filmik, a fani masowo jej gratulują i czekają na premierę filmu w kinach.

- Smutek i radość w jednym. Ale się zaangażowałaś i dałaś w ten film całe serce. Jestem przekonana,że film będzie na turbo poziomie! - napisała jedna z fanek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA