Swego czasu Włodzimierz Matuszak był niekwestionowaną gwiazdą kultowego serialu polskiego „Plebania”, który zna niemalże każdy. Potem słuch o nim mocno ucichł… Co takiego dziś robi mężczyzna? Czy dalej spełnia się zawodowo jako aktor? A może wybrał inny cel w życiu?

Jak powszechnie wiadomo, serial „Plebania” należy do grona kultowych i niezwykle popularnych seriali w Polsce. Jego ogromna oglądalność mówi sama za siebie – emitowany w Telewizji Polskiej przez lata serial zdobył uznanie zarówno starszych, jak i młodszych widzów z całej Polski.

Niestety, wieści o niektórych aktorach po skończeniu produkcji całkiem ucichły… Co dziś robi Włodzimierz Matuszak, który w „Plebanii” wcielał się w rolę księdza?

Co dziś robi Włodzimierz Matuszak?

73 – letni aktor, Włodzimierz Matuszak związany był z serialem „Plebania” przez cały czas trwania produkcji, czyli od roku 2000 do 2012. Mimo że mężczyzna grał także na deskach teatru, największą popularność przyniosła mu znana wszystkim rola księdza.

Okazuje się, że po zakończeniu „Plebanii” w życiu aktora nie było kolorowo.

- Rzeczywiście, po zakończeniu zdjęć do "Plebani" nastąpiły dwa kiepskie lata. Nie przychodziły żadne zawodowe propozycje i było trudno. Realizowałem koncerty poetyckie, prowadziłem imprezy, ale brakowało mi zawodu - mówił Matuszak.

Na szczęście, po pechowych dwóch latach ponownie otrzymywał propozycje aktorskie. Grał między innymi w filmie "Pitbull" czy serialach "Na dobre i na złe", "M jak Miłość" czy "Barwy szczęścia".

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA